Karta atleta

Export do excelu
  • Smejkalová Zuzana
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 Brno 06.08.2018
60 m 09.62 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
150 m 23.59 Břeclav 14.05.2017
150 m 21.78 h Bratislava 14.12.2019
200 m 28.83 Vyškov 11.05.2019
300 m 45.17 Brno 10.09.2018
300 m 45.77 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 65.13 Břeclav 14.09.2019
400 m 66.04 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
500 m 1:29.34 Brno 16.07.2018
600 m 1:53.02 Brno - Horníkova 19.07.2018
600 m 1:48.17 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:31.72 Břeclav 10.06.2018
800 m 2:33.18 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
1000 m 3:25.93 Brno 06.08.2018
1500 m 5:22.32 Brno 10.09.2018
1 anglická míle 6:29.97 Brno 13.08.2018
středoškolský pohár 0596 Břeclav 08.10.2019
hod kriketovým míčkem 17.62 Blansko 04.06.2015
skok daleký 3.75 Znojmo 28.05.2017
skok daleký 3.84 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
Přespolní běh 0:09:34 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mládežnícka atletika 150 m/Dky/B2 1 Bratislava 21.78
14.12.2019 Mládežnícka atletika 600 m/Dky Bratislava 1:50.47
23.11.2019 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (AHA Vyškov) Přespolní běh/Dky/F 4 Vyškov 0:11:07
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Dky 13 Ostravice 0:09:34
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) strPohar/Dky 37 Břeclav 0596
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 800 m/Dky/B01 3 Břeclav 2:37.97
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 200 m/Dky/B02 6 Břeclav 29.63
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 800 m/Dky/B01 5 Brno 2:36.58
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 42 Brno 0560
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky/B02 2 Brno 28.92
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/F 5 Břeclav 2:33.67
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B01 4 Břeclav 65.13
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 800 m/Dky/F 7 Olomouc 2:36.45
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Dky/B02 3 Olomouc 65.24
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/B02 8 Třinec 2:34.84
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dky/B02 6 Vyškov 2:33.38
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dky/B03 4 Vyškov 28.83
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 800 m/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 2:36.80
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 800 m/Ž/F 5 Blansko 2:37.88
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 2:33.18
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B05 4 Ostrava - Vítkovice 66.04
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Dky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 1:48.17
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dky/B05 2 Ostrava - Vítkovice 45.77