Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Suchá
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: Horák Lukáš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.56 Bílina 30.04.2016
60 m 08.96 h Praha - Stromovka 02.12.2017
100 m 13.77 Děčín 21.06.2020
150 m 20.73 Děčín 05.06.2018
150 m 21.21 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 28.23 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 28.07 Praha - Eden 18.06.2021
300 m 44.45 Bílina 26.05.2018
300 m 44.76 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 64.01 Děčín 26.05.2019
400 m 63.50 h Praha - Stromovka 19.01.2020
500 m 1:24.5 Ústí nad Labem 24.05.2020
600 m 2:13.22 Ústí nad Labem 11.05.2016
600 m 1:50.38 h Dresden 14.12.2019
800 m 2:32.28 Ústí nad Labem 02.06.2018
800 m 2:37.17 h Praha - Strahov 27.01.2019
1000 m 3:34.25 Chomutov 08.09.2019
1500 m 5:49.70 h Praha - Strahov 10.02.2018
1500 m 5:35.72 Děčín 05.06.2019
skok vysoký 1.10 Ústí nad Labem 11.05.2016
skok daleký 3.50 Bílina 30.04.2016
hod oštěpem 500g 08.97 Děčín 04.05.2017
hod kriketovým míčkem 16.68 Bílina 30.04.2016
pohár rozhlasu 0531 Ústí nad Labem 10.05.2018
pětiboj 0965 Bílina 30.04.2016
30 m 03.79 h Dresden 27.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.32 Ústí nad Labem 14.05.2019
200 m 28.70 h Praha - Strahov 19.01.2019
200 m 28.39 Děčín 05.06.2019
300 m 44.76 Děčín 26.04.2019
400 m 64.47 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
400 m 64.01 Děčín 26.05.2019
600 m 1:50.38 h Dresden 14.12.2019
800 m 2:37.17 h Praha - Strahov 27.01.2019
800 m 2:36.87 Děčín 29.09.2019
1000 m 3:34.25 Chomutov 08.09.2019
1500 m 5:35.72 Děčín 05.06.2019
30 m 03.79 h Dresden 27.11.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 200 m/Dky/B4 2 Dresden 28.94
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 600 m/Dky 5 Dresden 1:50.38
27.11.2019 Hallen-Sprintabend des DSC 1898 (Dresdner SC 1898) 30 m/Dky 12 Dresden 03.79
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 400 m/Ž/B01 4 Děčín 66.49
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 800 m/Ž/B 5 Děčín 2:36.87
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 1000 m/Ž/F Chomutov 3:34.25
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Ž/B01 5 Chomutov 47.78
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/Ž/B02 5 Bílina 2:40.20
23.06.2019 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) 800 m/Ž MS Česká Lípa 2:38.28
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 800 m/Ž/F Ústí nad Labem 2:37.64
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 200 m/Ž/B02 3 Ústí nad Labem 29.36
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 1500 m/Dky/F Děčín 5:35.72
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Dky/B02 3 Děčín 28.39
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 400 m/Ž/B02 1 Děčín 64.01
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Ž/B02 4 Děčín 29.19
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 400 m/Dky/B01 6 Ústí nad Labem 64.07
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/Dky/B01 7 Ústí nad Labem 14.32
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 1500 m/Ž/F 7 Lovosice 6:02.13
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 400 m/Ž/B02 3 Lovosice 64.37
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 800 m/Ž/F 6 Ústí nad Labem 2:41.82
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Ž/B01 1 Ústí nad Labem 45.14
26.04.2019 Memoriál F. Honče ve skoku vysokém a zahajovací závody (ASK Děčín) 300 m/Ž/B01 3 Děčín 44.76
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 48 Mladá Boleslav 13:14
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B03 1 Jablonec nad Nisou 64.47
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/Ž/B02 3 Praha - Strahov 2:37.17
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B07 1 Praha - Strahov 28.73
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B04 MS Praha - Strahov 28.70
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dky/B01 MS Praha - Strahov 65.25
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B02 MS Praha - Strahov 66.00
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 400 m/Dky/F Chemnitz 66.83