Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Šolcová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Atletický stadion 27.09.2018
60 m 08.80 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m 14.00 Pacov 16.06.2019
200 m 29.61 Třebíč 02.06.2019
skok daleký 4.22 Pacov 16.06.2019
skok daleký 4.35 h Praha - Strahov 26.01.2020
hod diskem 1kg 16.42 Nové Město na Moravě 24.05.2020
středoškolský pohár 1040 Atletický stadion 27.09.2018
sprintérský trojboj 1556 Ústí nad Orlicí 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 Ústí nad Orlicí 25.09.2019
100 m 14.00 Pacov 16.06.2019
200 m 29.61 Třebíč 02.06.2019
skok daleký 4.22 Pacov 16.06.2019
hod diskem 1kg 12.74 Nové Město na Moravě 19.05.2019
středoškolský pohár 1003 Nové Město na Moravě 19.09.2019
sprintérský trojboj 1556 Ústí nad Orlicí 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sprintérský trojboj/Dky Ústí nad Orlicí 1556
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Dky Ústí nad Orlicí 09.07
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dky Ústí nad Orlicí 14.31
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Dky Ústí nad Orlicí 30.43
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Žďár nad Sázavou (Zbyněk Kalina, kalina@activezdar.cz, 604464744) středoškolský pohár/Dky 12 Nové Město na Moravě 1003
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Žďár nad Sázavou (Zbyněk Kalina, kalina@activezdar.cz, 604464744) 60 m/Dky 3= Nové Město na Moravě 08.7
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Žďár nad Sázavou (Zbyněk Kalina, kalina@activezdar.cz, 604464744) skok daleký/Dky 4 Nové Město na Moravě 4.47
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dky/F 7 Pacov 4.22
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B03 2 Pacov 14.00
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/B02 1 Pacov 29.13
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B02 3 Třebíč 14.02
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky 7 Třebíč 29.61
19.05.2019 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s) skok daleký/Ž 5 Nové Město na Moravě 4.14
19.05.2019 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s) hod diskem 1kg/Ž 8 Nové Město na Moravě 12.74