Karta atleta

Export do excelu
  • Bouzková Barbora
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Plzeň 3.5.2017
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.82 Domažlice 17.8.2019
150 m 22.27 Plzeň 3.5.2017
150 m 22.67 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 27.37 Písek 25.5.2019
200 m 29.33 h Praha - Stromovka 20.1.2019
300 m 52.86 Klatovy 23.6.2016
300 m 49.26 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:47.76 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 11.59 Kolín 30.4.2016
60 m překážek 10.17 h Plzeň 27.1.2019
100 m překážek 15.94 Písek 25.5.2019
200 m překážek 35.34 Stříbro 3.6.2018
300 m překážek 50.18 Cheb 20.8.2019
pětiboj 1369 Kolín 30.4.2016
sedmiboj 3380 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 500g 15.56 Karlovy Vary 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 22.11 Plzeň 8.10.2015
vrh koulí 3kg 07.14 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.48 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.35 h Plzeň 21.1.2018
skok vysoký 1.60 Domažlice 17.8.2019
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 20.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.82 Domažlice 17.8.2019
200 m 27.37 Písek 25.5.2019
200 m 29.33 h Praha - Stromovka 20.1.2019
800 m 2:47.76 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 10.17 h Plzeň 27.1.2019
100 m překážek 15.94 Písek 25.5.2019
300 m překážek 50.18 Cheb 20.8.2019
sedmiboj 3380 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 500g 15.56 Karlovy Vary 11.5.2019
vrh koulí 3kg 07.14 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.48 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.27 h Plzeň 27.1.2019
skok vysoký 1.60 Domažlice 17.8.2019
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 300 m př./Ž/F Cheb 50.18
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) výška/Ž Domažlice 1.60
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Dky/F 5 Domažlice 13.92
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Dky/R01 3 Domažlice 13.82
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/Ž Vlašim 1.57
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Ž/B01 4 Vlašim 16.70
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž Tábor 1.55
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m př./Ž/B01 5 Tábor 16.16
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B02 6 Tábor 27.63
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) výška/Dky/F Písek 1.56
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m př./Dky/B01 6 Písek 15.94
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B03 1 Písek 27.37
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) výška/Ž Sušice 1.57
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m př./Ž/B01 4 Sušice 16.19
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Ž/B04 3 Sušice 28.20
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) sedmiboj/Dky 4 Karlovy Vary 3380
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 800 m/Dky Karlovy Vary 2:47.76
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) oštěp 500g/Dky 5 Karlovy Vary 15.56
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) dálka/Dky 6 Karlovy Vary 4.48
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 200 m/Dky Karlovy Vary 28.57
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m př./Dky 4 Karlovy Vary 16.40
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) koule 3kg/Dky 6 Karlovy Vary 07.14
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) výška/Dky Karlovy Vary 1.54
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) výška/Dky 1= Karlovy Vary 1.55
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) oštěp 500g/Dky Karlovy Vary DNS
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m př./Dky/B02 3 Karlovy Vary 16.91
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B06 5 Karlovy Vary 29.12
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky/F MS Praha - Stromovka 1.47
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žky 11 Plzeň 4.27
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Dky Plzeň 10.17
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Dky 4 Plzeň 09.06
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Dky/B05 4 Praha - Stromovka 29.33
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) výška/Dky/F Praha - Stromovka 1.55
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dky/R01 5 Praha - Stromovka 08.92