Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Bouzková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Plzeň 03.05.2017
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 13.82 Domažlice 17.08.2019
150 m 22.27 Plzeň 03.05.2017
150 m 22.67 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 27.37 Písek 25.05.2019
200 m 27.73 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 52.86 Klatovy 23.06.2016
300 m 49.26 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:00.96 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:46.48 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.67 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.59 Kolín 30.04.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.80 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.94 Písek 25.05.2019
100 m překážek (0.84) 16.16 Tábor 09.06.2019
200 m překážek (0.76) 35.34 Stříbro 03.06.2018
300 m překážek (0.76) 49.21 Domažlice 06.06.2020
skok vysoký 1.62 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.63 Domažlice 06.06.2020
skok daleký 4.48 Karlovy Vary 12.05.2019
skok daleký 4.65 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 06.88 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 09.08 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 18.88 Plzeň 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 22.11 Plzeň 08.10.2015
pětiboj 1369 Kolín 30.04.2016
pětiboj hala [Dky] 2623 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Dky] 3907 Plzeň 21.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 13.82 Domažlice 17.08.2019
200 m 29.33 h Praha - Stromovka 20.01.2019
200 m 27.37 Písek 25.05.2019
800 m 2:47.76 Karlovy Vary 12.05.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.17 h Plzeň 27.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.94 Písek 25.05.2019
100 m překážek (0.84) 16.16 Tábor 09.06.2019
300 m překážek (0.76) 49.80 Písek 31.08.2019
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 20.01.2019
skok vysoký 1.61 Kolín 15.09.2019
skok daleký 4.27 h Plzeň 27.01.2019
skok daleký 4.48 Karlovy Vary 12.05.2019
vrh koulí 3kg 08.23 Písek 31.08.2019
hod oštěpem 500g 15.56 Karlovy Vary 12.05.2019
sedmiboj [Dky] 3380 Karlovy Vary 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 7 Plzeň 17.02
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Jky 9= Plzeň 1.57
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Jky/B2 7 Plzeň 28.70
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 7 Kolín 16.53
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Jky Kolín 1.61
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Dky 1= Písek 1.57
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 10 Písek 08.23
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky Písek 49.80
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 7 Praha - Juliska 16.72
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Ž 13 Praha - Juliska 1.60
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 300 m překážek/Ž/F Cheb 50.18
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) skok vysoký/Ž Domažlice 1.60
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Dky/F 5 Domažlice 13.92
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Dky/R01 3 Domažlice 13.82
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Ž Vlašim 1.57
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Vlašim 16.70
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/Ž Tábor 1.55
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 5 Tábor 16.16
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B02 6 Tábor 27.63
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Dky/F Písek 1.56
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 6 Písek 15.94
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B03 1 Písek 27.37
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) skok vysoký/Ž Sušice 1.57
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Sušice 16.19
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Ž/B04 3 Sušice 28.20
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) sedmiboj [Dky]/Dky 4 Karlovy Vary 3380
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 800 m/Dky Karlovy Vary 2:47.76
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) hod oštěpem 500g/Dky 5 Karlovy Vary 15.56
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok daleký/Dky 6 Karlovy Vary 4.48
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 200 m/Dky Karlovy Vary 28.57
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky 4 Karlovy Vary 16.40
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) vrh koulí 3kg/Dky 6 Karlovy Vary 07.14
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok vysoký/Dky Karlovy Vary 1.54
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) skok vysoký/Dky 1= Karlovy Vary 1.55
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) hod oštěpem 500g/Dky Karlovy Vary DNS
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 Karlovy Vary 16.91
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B06 5 Karlovy Vary 29.12
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky/F MS Praha - Stromovka 1.47
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žky 11 Plzeň 4.27
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky Plzeň 10.17
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Dky 4 Plzeň 09.06
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Dky/B05 4 Praha - Stromovka 29.33
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok vysoký/Dky/F Praha - Stromovka 1.55
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dky/R01 5 Praha - Stromovka 08.92