Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Šigutová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m 09.37 Frýdek-Místek 01.05.2019
300 m 55.64 Třinec 20.06.2018
500 m 1:45.3 Frýdek-Místek 23.05.2018
600 m 2:22.9 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 3:24.74 Frýdek-Místek 18.04.2018
vrh koulí 3kg 06.45 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
vrh koulí 3kg 08.11 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
hod diskem 1kg 18.45 Frýdek-Místek 10.04.2019
hod kladivem 3kg 21.08 Ostrava-Martinov 24.03.2019
hod oštěpem 500g 19.76 Frýdek-Místek 10.04.2019
pohár rozhlasu 0740 TJ Slezan Frýdek-Místek 15.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.37 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 3kg 08.00 Třinec 01.06.2019
hod diskem 1kg 18.45 Frýdek-Místek 10.04.2019
hod kladivem 3kg 21.08 Ostrava-Martinov 24.03.2019
hod oštěpem 500g 19.76 Frýdek-Místek 10.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Frýdek-Místek DNS
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Frýdek-Místek DNS
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Frýdek-Místek DNS
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Dky 5 Třinec 19.11
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Dky 5 Třinec 16.03
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky Třinec 08.00
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 19 Ostrava - Vítkovice 07.57
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky 15 Ostrava - Vítkovice 19.55
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 4 Frýdek-Místek 07.33
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dky/B02 4 Frýdek-Místek 09.37
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 4 Frýdek-Místek 07.07
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 4 Frýdek-Místek 18.45
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 4 Frýdek-Místek 18.37
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Frýdek-Místek 19.76
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) vrh koulí 3kg/Dky 6 Ostrava-Martinov 07.67
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod kladivem 3kg/Dky 6 Ostrava-Martinov 21.08
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod diskem 1kg/Dky 9 Ostrava-Martinov 15.05