Karta atleta

Export do excelu
  • Krchová Alžběta
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
60 m 08.10 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
100 m 12.50 Ostrava 20.6.2019
150 m 19.21 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
150 m 19.44 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 25.87 Olomouc 28.6.2019
200 m 26.68 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
800 m 2:56.06 Ostrava-Poruba 10.10.2015
60 m překážek 10.49 Znojmo 2.10.2016
60 m překážek 10.01 h Ostrava 11.2.2017
pětiboj 1982 Třinec 6.5.2016
hod kriketovým míčkem 22.85 Ostrava - Poruba 23.4.2016
skok daleký 5.27 Třinec 22.5.2018
skok daleký 5.23 h Ostrava 21.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.10 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
100 m 12.50 Ostrava 20.6.2019
200 m 25.87 Olomouc 28.6.2019
200 m 26.68 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R4 4 Olomouc 12.67
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/S1 6 Olomouc 12.64
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/R4 4 Olomouc 25.56
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/S2 4 Olomouc 25.87
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/F 8 Olomouc 26.00
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FA Šumperk 12.62
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Šumperk 26.19
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Šumperk 12.85
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/Ž/B3 1 Ostrava 12.50
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R01 2 Olomouc 12.66
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Olomouc 12.64
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Olomouc 26.03
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dky/B01 6 Olomouc 12.77
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dky/B01 5 Olomouc 26.19
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/FA Hranice 12.97
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Hranice 12.93
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Hranice 26.20
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dky/R03 1 Vyškov 12.73
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dky/F 6 Vyškov 12.68
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dky/B01 4 Vyškov 26.14
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 12.95
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 26.46
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R3 4 Praha - Stromovka 08.11
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.13
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R04 1 Ostrava - Vítkovice 08.12
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 26.68
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R01 3 Ostrava - Vítkovice 08.10
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB Ostrava - Vítkovice 08.12
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B07 1 Ostrava - Vítkovice 26.71