Karta atleta

Export do excelu
  • Červená Michaela
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.73 h Otrokovice 14.02.2019
60 m 08.45 Olomouc 08.05.2018
60 m 08.55 h Olomouc 09.02.2019
100 m 13.47 Přerov 01.05.2018
150 m 20.49 Olomouc 16.05.2018
150 m 21.02 h Ostrava 21.01.2018
200 m 27.89 Přerov 01.05.2018
200 m 27.97 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
300 m 42.93 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
300 m 44.29 h Ostrava 03.03.2018
400 m 64.28 Hranice 09.06.2018
400 m 64.02 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
600 m 1:51.66 Olomouc 24.08.2016
800 m 2:35.13 Šumperk 03.09.2016
800 m 2:40.22 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek 12.78 Šumperk 29.09.2016
60 m překážek 11.32 h Ostrava 13.01.2018
100 m překážek 20.65 Šumperk 22.06.2019
300 m překážek 55.84 Vyškov 11.05.2019
400 m překážek 79.33 Olomouc 25.05.2019
sprintérský trojboj 2081 Přerov 01.05.2018
pětiboj 2006 Šumperk 29.09.2016
pětiboj hala 1986 h Ostrava 13.01.2018
hod kriketovým míčkem 36.10 Šumperk 17.05.2016
vrh koulí 3kg 05.83 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 4.18 Šumperk 29.09.2016
skok daleký 4.56 h Otrokovice 14.02.2019
skok vysoký 1.25 h Ostrava 13.01.2018
Přespolní běh 0:02:58 Frýdek-Místek 03.11.2018
Beh do vrchu 0:52.5 Moravský Beroun 06.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.73 h Otrokovice 14.02.2019
60 m 08.66 Olomouc 21.08.2019
60 m 08.55 h Olomouc 09.02.2019
150 m 21.46 Olomouc 21.08.2019
200 m 28.73 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
200 m 27.97 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
400 m 64.54 Hranice 18.05.2019
400 m 64.02 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
800 m 3:00.13 Šumperk 22.06.2019
100 m překážek 20.65 Šumperk 22.06.2019
300 m překážek 55.84 Vyškov 11.05.2019
400 m překážek 79.33 Olomouc 25.05.2019
skok daleký 4.56 h Otrokovice 14.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Jky/F 6 Břeclav 21.18
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./Jky/B02 4 Břeclav 82.11
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B02 4 Břeclav 68.68
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./Ž/B02 5 Břeclav 85.06
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Ostrava 67.78
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./Ž/B02 Ostrava DNF
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Ž/B02 2 Olomouc 08.66
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 150 m/Ž/F 5 Olomouc 21.46
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 300 m/Ž/B02 Olomouc DNS
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/Ž/B01 5 Šumperk 66.18
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž 7 Šumperk 3:00.13
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Ž/B02 3 Šumperk 20.65
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Ž/B02 3 Olomouc 20.75
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m př./Ž/B02 2 Olomouc 80.00
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m př./Jky/F 7 Olomouc 79.33
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m př./Jky/B02 5 Olomouc 21.76
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B02 1 Hranice 64.54
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m př./Ž/B02 4 Hranice 87.10
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dky/B03 6 Vyškov 67.47
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m př./Dky/B02 6 Vyškov 55.84
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž/F Olomouc 66.14
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 68.54
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B4 4 Ostrava - Vítkovice 28.73
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Jky 6 Otrokovice 4.56
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Dky/F Otrokovice 05.73
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dky/FA 4 Olomouc 08.70
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dky/R02 2 Olomouc 08.55
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B03 5 Ostrava - Vítkovice 64.02
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B02 6 Ostrava - Vítkovice 27.97
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B03 5 Ostrava - Vítkovice 64.49
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B04 2 Ostrava - Vítkovice 28.20
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/R02 3 Olomouc 08.77
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/FB Olomouc 08.76
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B02 5 Ostrava - Vítkovice 65.94