Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Jančarová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Lindovský Vladimír
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 Přerov 21.04.2016
60 m 08.66 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 29.18 h Ostrava 13.02.2018
300 m 45.68 Olomouc 08.05.2018
600 m 2:09.83 Přerov 30.06.2016
800 m 2:32.90 Frýdek-Místek 08.06.2017
800 m 2:28.25 h Ostrava 21.01.2018
1500 m 5:03.12 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
1500 m 5:06.62 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.26 h Ostrava 06.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.07 h Ostrava 13.01.2018
3000 m překážek 13:59.02 Olomouc 05.06.2021
skok vysoký 1.25 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 3.60 Olomouc 25.09.2016
skok daleký 4.05 h Ostrava 08.02.2018
vrh koulí 3kg 06.45 h Ostrava 13.01.2018
hod oštěpem 500g 31.10 Ostrava 17.08.2019
hod oštěpem 600g 25.89 Ostrava 25.08.2019
hod kriketovým míčkem 33.72 Přerov 21.04.2016
pětiboj hala [Zky] 2096 h Ostrava 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.76 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
800 m 2:32.46 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
800 m 2:38.99 Ostrava 25.08.2019
1500 m 5:25.14 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
1500 m 5:43.68 Olomouc 25.05.2019
hod oštěpem 500g 31.10 Ostrava 17.08.2019
hod oštěpem 600g 25.89 Ostrava 25.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Ž 12 Břeclav 25.15
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž Břeclav DNS
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava - Vítkovice 27.78
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž 9 Ostrava 2:38.99
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 10 Ostrava 25.89
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava - Vítkovice 29.58
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava 31.10
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky Třinec 28.95
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky 8 Olomouc 29.87
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 1500 m/Dky/F 4 Olomouc 5:43.68
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 1500 m/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky 12 Ostrava - Vítkovice 22.15
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Přerov 30.94
29.03.2019 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Přerov 27.62
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava-Martinov DNS
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava-Martinov 29.73
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž 11 Ostrava - Vítkovice 5:25.14
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R04 4 Ostrava - Vítkovice 08.76
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R01 Ostrava - Vítkovice DQ
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 2:32.46