Karta atleta

Export do excelu
  • Rozárie Znamínková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 h Chemnitz 06.01.2018
60 m 08.33 Kolín 24.09.2019
100 m 13.18 Kolín 01.05.2018
150 m 20.63 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 20.03 Kolín 27.05.2018
200 m 28.22 h Praha - Strahov 11.02.2018
200 m 27.61 Kolín 19.05.2018
300 m 46.38 Kolín 01.05.2019
300 m 45.60 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 65.11 Mladá Boleslav 30.06.2018
400 m 65.54 h Praha - Stromovka 01.02.2020
800 m 2:45.72 Kolín 30.04.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.14 Kolín 30.04.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 18.56 Kolín 03.07.2017
200 m překážek (0.76) 33.72 Kolín 31.08.2018
300 m překážek (0.76) 49.26 Kolín 25.05.2019
skok vysoký 1.28 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.20 h Kolín 13.12.2017
skok o tyči 2.20 Kolín 18.06.2017
skok o tyči 2.10 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok daleký 4.15 Kolín 08.07.2016
vrh koulí 3kg 06.78 Kolín 03.07.2017
hod oštěpem 500g 19.17 Kolín 04.07.2017
hod kriketovým míčkem 28.47 Kolín 30.04.2016
středoškolský pohár 1370 Kolín 24.09.2019
pětiboj 2030 Kolín 30.04.2016
sedmiboj [Zky] 2721 Kolín 04.07.2017
čtyřboj 1612 Nová Paka 05.07.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 Kolín 24.09.2019
60 m 08.48 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m 13.19 Kolín 22.06.2019
200 m 28.79 h Praha - Strahov 27.01.2019
200 m 28.13 Kolín 24.09.2019
300 m 46.38 Kolín 01.05.2019
300 m 45.60 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 65.51 Stará Boleslav 31.08.2019
300 m překážek (0.76) 49.26 Kolín 25.05.2019
hod oštěpem 500g 14.84 Kolín 08.05.2019
středoškolský pohár 1370 Kolín 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R04 2 Praha - Strahov 08.48
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B02 2 Praha - Strahov 45.60
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky 27 Kolín 1208
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B01 5 Kolín 08.64
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B02 6 Kolín 29.11
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R2 6 Ostrava 13.42
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) středoškolský pohár/Dky 5 Kolín 1370
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 60 m/Dky/B01 1 Kolín 08.33
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 200 m/Dky/B01 1 Kolín 28.13
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R03 6 Praha - Eden 13.43
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky Stará Boleslav 65.51
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky Stará Boleslav DNS
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 7 Mladá Boleslav 13.76
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B02 Kladno DNS
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/R4 Olomouc DNF
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R01 7 Kolín 13.19
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B03 5 Nové Město nad Metují 65.71
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek/Ž/B03 3 Praha - Eden 50.58
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.76)/Dky/B 3 Kolín 49.26
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R04 MS Hradec Králové 13.31
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 4 Kladno 51.72
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky 10 Kolín 14.84
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R01 7 Kolín 13.73
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F 8 Kolín 13.85
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 3 Kladno 52.61
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B03 2 Kladno 28.27
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B03 4 Kolín 46.38
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B01 2 Nymburk 08.52
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 4 Nymburk 08.68
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B03 6 Jablonec nad Nisou 08.54
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B08 6 Jablonec nad Nisou 08.65
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R01 MS Praha - Stromovka 08.60
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B03 MS Praha - Strahov 28.79