Karta atleta

Export do excelu
  • Gabriela Parkanová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Machura Remigius
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.93 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 09.28 h Praha - Stromovka 11.01.2017
60 m 09.29 Praha - Eden 21.06.2017
100 m 14.48 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2020
150 m 22.55 h Praha - Stromovka 11.01.2017
150 m 22.30 Praha - Eden 21.06.2017
300 m 51.8 h Praha - Stromovka 01.02.2017
300 m 50.40 Praha - Děkanka 31.05.2017
600 m 2:05.56 h Praha-Stromovka 03.12.2016
skok vysoký 1.30 Pacov 22.07.2020
skok daleký 4.25 h Praha - Stromovka 21.01.2020
skok daleký 4.20 Praha - Juliska 23.06.2020
trojskok 10.29 Pacov 22.08.2021
vrh koulí 3kg 09.08 h Praha - Stromovka 21.01.2020
vrh koulí 3kg 10.60 Kolín 30.07.2020
vrh koulí 4kg 09.37 Praha - Děkanka 22.08.2020
hod diskem 0,75kg 16.38 Praha - Vokovice 29.05.2018
hod diskem 1kg 34.64 Praha - Děkanka 22.08.2020
hod kladivem 3kg 44.87 Hradec Králové 18.08.2020
hod kladivem 4kg 41.87 Praha - Vinohrady 05.06.2021
hod oštěpem 500g 22.60 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2020
hod oštěpem 600g 21.88 Praha - Kotlářka 17.05.2019
vrhačský trojboj 1333 Přerov 16.06.2020
vrhačský čtyřboj 1748 Přerov 16.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 13.93 Praha - Děkanka 23.09.2019
skok daleký 4.22 Praha - Juliska 29.08.2019
vrh koulí 3kg 08.12 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 3kg 08.75 Praha - Juliska 29.08.2019
vrh koulí 4kg 07.42 Praha-Hostivař 26.06.2019
hod diskem 1kg 23.62 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
hod kladivem 3kg 32.93 Praha - Děkanka 23.09.2019
hod oštěpem 500g 19.23 Praha - Juliska 29.08.2019
hod oštěpem 600g 21.88 Praha - Kotlářka 17.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Dky Praha - Děkanka 22.74
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky 4 Praha - Děkanka 32.93
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 yardů/Dky/B03 3 Praha - Děkanka 13.93
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F 12 Praha - Podvinný Mlýn 07.23
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Ž/F 8 Praha - Podvinný Mlýn 23.62
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky Praha - Eden DNS
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 26 Praha - Eden 17.43
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Eden 31.43
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky 12 Praha - Juliska 19.23
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky 18 Praha - Juliska 4.22
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky 14 Praha - Juliska 08.75
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 9 Praha-Hostivař 07.42
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 15 Praha-Hostivař 19.74
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 21 Praha - Stromovka 07.59
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 10 Praha - Stromovka 20.36
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 15 Praha - Stromovka 17.00
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 17 Praha - Stromovka 06.80
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 17 Praha - Eden 08.19
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Dky 8 Praha - Eden 28.52
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 12 Praha - Kotlářka 07.27
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 11 Praha - Kotlářka 21.88
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky 5 Praha - Děkanka 25.38
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Dky 10 Praha - Děkanka 17.40
30.04.2019 4. ročník závodu Kladivo na Čarodějnice (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Vinohrady 27.25
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž 6 Praha - Děkanka 16.82
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky 4 Praha - Děkanka 25.96
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 20 Praha - Stromovka 08.12