Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Goišová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.83 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.65 h Ostrava 21.01.2018
60 m 08.62 Brno 10.09.2018
100 m 13.82 Olomouc 25.05.2019
150 m 21.38 h Ostrava 21.01.2018
150 m 21.60 Holešov 01.05.2019
300 m 46.40 Brno 10.09.2018
800 m 2:57.06 Jihlava 19.05.2018
1500 m 6:27.24 Uherské Hradiště 15.05.2018
40 yardů př. 06.97 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.76 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m překážek (0.84) 16.39 Znojmo 09.06.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.28 Břeclav 14.09.2019
200 m překážek (0.76) 33.51 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
300 m překážek (0.76) 52.03 Břeclav 14.09.2019
400 m překážek (0.76) 73.07 Znojmo 09.06.2019
skok daleký 5.32 Uherské Hradiště 05.09.2018
skok daleký 5.03 h Olomouc 26.01.2019
trojskok 10.86 h Olomouc 09.02.2019
trojskok 10.20 Vyškov 18.05.2019
vrh koulí 3kg 08.68 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1kg 15.89 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 500g 18.39 Otrokovice 03.08.2019
pohár rozhlasu 0004 Otrokovice 03.05.2018
vrhačský trojboj 0907 Otrokovice 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.84 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 08.68 h Olomouc 26.01.2019
100 m 13.82 Olomouc 25.05.2019
150 m 21.60 Holešov 01.05.2019
40 yardů př. 06.97 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.76 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m překážek (0.84) 16.39 Znojmo 09.06.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.28 Břeclav 14.09.2019
300 m překážek (0.76) 52.03 Břeclav 14.09.2019
400 m překážek (0.76) 73.07 Znojmo 09.06.2019
skok daleký 5.03 h Olomouc 26.01.2019
skok daleký 4.66 Holešov 01.05.2019
trojskok 10.86 h Olomouc 09.02.2019
trojskok 10.20 Vyškov 18.05.2019
vrh koulí 3kg 08.68 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1kg 15.89 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 500g 18.39 Otrokovice 03.08.2019
vrhačský trojboj 0907 Otrokovice 03.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Dky/F Otrokovice 06.84
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Dky/F 4 Otrokovice 05.94
09.10.2019 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) středoškolský pohár/Dky 44 Uherské Hradiště 0442
09.10.2019 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) vrh koulí 3kg/Dky 9 Uherské Hradiště 08.66
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Břeclav 16.28
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 2 Břeclav 52.03
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Ž/B04 Zlín DNS
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Dky/F Otrokovice 0907
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Dky Otrokovice 15.89
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 500g/Dky Otrokovice 18.39
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Dky Otrokovice 08.68
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 5 Jihlava 74.36
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Jihlava 17.74
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Znojmo 73.07
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/Ž/F 9 Znojmo 09.69
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 1 Znojmo 16.39
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Dky 4 Olomouc 10.19
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dky/B03 4 Olomouc 13.82
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Vyškov 75.00
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Ž/F 5 Vyškov 10.20
07.05.2019 Oddílové přebory TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 400 m překážek (0.76)/Ž Otrokovice 74.93
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/B2 7 Ostrava - Vítkovice 14.01
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 09.95
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) skok daleký/Dky 5 Holešov 4.66
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Dky Holešov 21.60
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dky 12 Praha - Stromovka 10.40
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc 10.86
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/Ž 4 Olomouc 4.19
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž/F Otrokovice NM
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/Jky Olomouc 5.03
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/R02 2 Olomouc 08.68
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/FB Olomouc 08.88
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc 10.54
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 4.94
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž 15 Ostrava - Vítkovice 10.22
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 7 Ostrava - Vítkovice 10.76
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky/F Otrokovice 4.90
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dky/F Otrokovice 10.42
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Dky/B01 3 Otrokovice 05.84
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Dky/B02 1 Otrokovice 06.97