Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlíková Lucie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.1 Kolín 07.05.2016
60 m 09.72 h Praha-Strahov 23.01.2016
600 m 2:30.34 Brno 08.09.2014
800 m 3:32.50 Kladno 30.04.2015
60 m překážek 15.38 Kladno 30.04.2015
pětiboj 0811 Kladno 30.04.2015
hod diskem 0,75kg 24.90 Kolín 27.05.2018
hod diskem 1kg 23.61 Stará Boleslav 11.09.2019
hod oštěpem 500g 22.17 Beroun 15.06.2018
hod kriketovým míčkem 37.16 Beroun 04.09.2015
vrh koulí 2kg 10.19 Kladno 25.09.2016
vrh koulí 2kg 09.68 h Praha-Strahov 20.02.2016
vrh koulí 3kg 10.59 Kladno 11.05.2019
vrh koulí 3kg 10.84 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 4kg 08.91 Stará Boleslav 31.08.2019
skok daleký 3.92 Vlašim 13.09.2015
skok vysoký 1.32 Beroun 02.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) koule 3kg/Dky 5 Praha - Strahov 10.84
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Jky 13 Kolín 20.70
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Jky 16 Kolín 07.87
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Dky Stará Boleslav 23.61
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Jky MS Stará Boleslav 21.66
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 4kg/Jky MS Stará Boleslav 08.91
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Dky Stará Boleslav 22.36
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky 6 Kladno 10.59
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Dky 8 Kladno 22.26
19.04.2019 1. kontrolní závody (AKM Viktoria Plzeň) oštěp 500g/Dky Sušice 19.98
19.04.2019 1. kontrolní závody (AKM Viktoria Plzeň) disk 1kg/Dky Sušice 22.26
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) koule 3kg/Dky/F MS Praha - Strahov 09.99
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky 13 Praha - Strahov 09.30