Karta atleta

Export do excelu
  • Kuchmister Victoria
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér Prudký Aleš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.60 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.07 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
60 m 08.05 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
100 m 13.01 Břeclav 26.05.2018
150 m 19.27 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
150 m 20.12 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
200 m 26.87 Břeclav 26.05.2018
200 m 26.44 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
300 m 43.33 Brno 10.09.2018
400 m 63.89 Vyškov 11.05.2019
800 m 2:26.43 Olomouc 25.05.2019
800 m 2:34.03 h Praha - Stromovka 09.12.2017
60 m překážek 11.7 Zlín 11.05.2016
60 m překážek 11.79 h Olomouc 12.02.2016
100 m překážek 18.80 Hodonín 06.06.2015
pohár rozhlasu 1309 Uherské Hradiště 23.05.2018
pětiboj 2029 Zlín 14.09.2016
vrhačský trojboj 0830 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1kg 13.87 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 500g 19.50 Otrokovice 03.08.2019
hod kriketovým míčkem 23.59 Zlín 14.09.2016
vrh koulí 3kg 07.70 Otrokovice 03.08.2019
skok daleký 5.25 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
skok daleký 5.16 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
trojskok 11.83 Hodonín 25.08.2019
trojskok 11.91 h Bratislava 25.01.2020
skok vysoký 1.48 Uherské Hradiště 24.04.2018
skok vysoký 1.51 h Olomouc 26.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.05 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 26.44 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
skok daleký 5.07 h Otrokovice 09.01.2020
trojskok 11.91 h Bratislava 25.01.2020
skok vysoký 1.32 h Otrokovice 06.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dky/F Otrokovice 10.62
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Dky/F Otrokovice 4.62
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Dky/F Otrokovice NM
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Dky/F Otrokovice 5.10
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Dky/F Otrokovice 05.50
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dky Břeclav NM
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky Břeclav 11.39
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž Břeclav 5.28
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž Břeclav 11.58
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) trojskok/Ž Brno NM
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž Hodonín 11.83
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Hodonín 27.07
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) vrh. tr./Dky/F Otrokovice 0830
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) disk 1kg/Dky Otrokovice 13.87
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 500g/Dky Otrokovice 19.50
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Dky Otrokovice 07.70
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Ž/F Znojmo NM
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/Ž/F 5 Znojmo 10.80
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Dky 5 Olomouc 10.16
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 800 m/Dky/F 4 Olomouc 2:26.43
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/B01 4 Vyškov 2:29.53
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž/B02 4 Vyškov 64.72
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Ž/F Vyškov 10.57
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dky/B02 6 Vyškov 63.89
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 800 m/Dky 7 Ostrava - Vítkovice 2:33.77
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/Dky Holešov 44.91
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Dky Holešov 20.11
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/Dky 9 Olomouc 4.56
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc DNS