Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Pučelíková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Neuvirt Miroslav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 h Plzeň 11.02.2018
100 m 14.05 Nýřany 22.06.2019
150 m 21.55 Klatovy 14.06.2018
150 m 21.23 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 28.97 Písek 25.05.2019
200 m 28.57 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 46.61 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 46.18 Domažlice 16.08.2020
400 m 64.11 h Praha - Stromovka 19.01.2020
400 m 64.58 Plzeň 11.07.2020
500 m 1:27.63 Plzeň 26.05.2020
800 m 2:34.82 Písek 25.05.2019
3000 m 12:41.92 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
400 m překážek (0.76) 75.36 Beroun 21.08.2022
skok vysoký 1.26 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019
skok o tyči 2.00 Klatovy 14.06.2018
skok daleký 4.46 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok daleký 4.12 Stříbro 03.06.2018
pohár rozhlasu 1524 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.05 Nýřany 22.06.2019
200 m 29.95 h Praha - Stromovka 20.01.2019
200 m 28.97 Písek 25.05.2019
300 m 46.82 Domažlice 17.08.2019
400 m 66.80 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 65.69 Nýřany 22.06.2019
800 m 2:34.82 Písek 25.05.2019
3000 m 12:55.68 Plzeň 28.09.2019
skok vysoký 1.26 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019
pohár rozhlasu 1524 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m/Jky 13 Plzeň 12:55.68
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Jky/F 9 Kolín 12:59.26
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dky 10 Písek 2:48.15
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Ž 9 Beroun 2:40.24
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Dky/F 5 Domažlice 46.82
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Dky/R01 5 Domažlice 14.31
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/Ž/R01 MS Nýřany 14.05
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 400 m/Ž/B02 1 Nýřany 65.69
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Ž MS Plzeň 2:36.72
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B03 MS Plzeň 28.98
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dky/F 9 Písek 2:34.82
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B05 2 Písek 28.97
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 400 m/Ž/B01 4 Nýřany 66.31
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/Ž/B03 Nýřany DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žky 6 Plzeň - Skvrňany 1524
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) skok vysoký/Žky 13= Plzeň - Skvrňany 1.26
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žky/B05 3 Plzeň - Skvrňany 09.01
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 400 m/Dky/B03 1 Karlovy Vary 65.83
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B05 2 Karlovy Vary 29.96
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B04 MS Praha - Stromovka 66.80
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Dky/B06 4 Praha - Stromovka 29.95
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/Dky/F Praha - Stromovka DQ