Karta atleta

Export do excelu
  • Kočvarová Markéta
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.08 Ostrava - Vítkovice 27.9.2018
60 m 08.92 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m 14.22 Šumperk 22.6.2019
150 m 21.66 Opava 14.5.2019
150 m 21.55 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 29.40 Olomouc 8.6.2019
300 m 48.12 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
800 m 3:00.08 Třinec 12.5.2018
800 m 3:00.36 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 11.03 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 09.83 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
100 m překážek 17.43 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
200 m překážek 34.48 Frýdek-Místek 19.6.2018
300 m překážek 50.22 Olomouc 25.5.2019
středoškolský pohár 0749 Ostrava 19.9.2018
pětiboj 1070 Ostrava 21.4.2016
pětiboj hala 2319 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
sedmiboj 2496 Třinec 12.5.2018
čtyřboj 1438 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
hod oštěpem 500g 16.16 Třinec 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 24.30 Ostrava 21.4.2016
vrh koulí 2kg 07.71 Znojmo 2.10.2016
vrh koulí 2kg 08.04 h Ostrava 29.1.2016
vrh koulí 3kg 07.41 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 3kg 08.16 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.36 Opava 18.6.2019
skok daleký 4.37 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
skok vysoký 1.35 Frýdek-Místek 8.6.2017
skok vysoký 1.37 h Ostrava 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.27 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
100 m 14.22 Šumperk 22.6.2019
150 m 21.66 Opava 14.5.2019
150 m 21.55 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 29.40 Olomouc 8.6.2019
300 m 48.12 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
800 m 3:00.36 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 09.83 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
100 m překážek 17.57 Vyškov 11.5.2019
300 m překážek 50.22 Olomouc 25.5.2019
pětiboj hala 2319 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
vrh koulí 3kg 08.16 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.36 Opava 18.6.2019
skok daleký 4.29 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok vysoký 1.37 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B02 3 Ostrava - Vítkovice 48.12
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 100 m př./Dky 4 Ostrava - Vítkovice 18.01
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R01 6 Ostrava - Vítkovice 09.27
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R02 5 Šumperk 14.22
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B02 5 Šumperk 29.95
18.06.2019 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 4 Opava 4.36
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R04 MS Olomouc 13.85
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B03 MS Olomouc 29.40
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m př./Dky/B03 Olomouc DQ
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 300 m př./Dky/B02 3 Olomouc 50.22
14.05.2019 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž 6 Opava 21.66
14.05.2019 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m př./Dky 4 Opava 51.65
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Dky/FB Vyškov 17.57
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m př./Dky/B02 Vyškov DNF
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m př./Dky/B3 4 Ostrava - Vítkovice 18.30
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 300 m př./Dky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 51.44
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R01 6 Ostrava - Vítkovice 09.93
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 09.83
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R04 5 Ostrava - Vítkovice 10.37
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/F 5 Ostrava - Vítkovice 10.07
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 10.04
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/B1 5 Ostrava - Vítkovice 10.12
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B2 9 Ostrava - Vítkovice 3:00.36
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 22 Ostrava - Vítkovice 4.29
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 18 Ostrava - Vítkovice 08.16
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Dky 20 Ostrava - Vítkovice 2319
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky 9= Ostrava - Vítkovice 1.37
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž Ostrava - Vítkovice NM
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R04 3 Ostrava - Vítkovice 10.46
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R02 5 Ostrava - Vítkovice 10.50
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B04 5 Ostrava - Vítkovice 21.55