Karta atleta

Export do excelu
  • Antoňová Helena
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 Praha - Eden 05.09.2018
60 m 09.17 h Praha-Strahov 06.12.2016
100 m 14.05 Praha - Stromovka 12.06.2019
150 m 21.54 Praha - Děkanka 10.06.2018
150 m 21.89 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 29.76 Praha - Stromovka 12.06.2019
300 m 48.29 Praha - Juliska 16.05.2018
300 m 52.36 h Praha-Stromovka 03.02.2016
600 m 2:01.84 Praha-Radotín 09.06.2016
800 m 2:56.93 Praha - Juliska 11.05.2017
1500 m 6:28.1 Praha - Juliska 06.06.2017
60 m překážek 11.26 Praha-Jeseniova 02.05.2016
60 m překážek 11.19 h Praha-Juliska 18.01.2018
hod oštěpem 500g 14.70 Praha - Juliska 19.09.2017
hod kriketovým míčkem 27.60 Praha-Radotín 09.06.2016
vrh koulí 2kg 07.04 Praha-Jeseniova 02.05.2016
vrh koulí 3kg 06.32 Praha - Juliska 06.06.2017
skok daleký 4.08 Praha - Juliska 19.06.2018
skok daleký 3.98 h Praha-Stromovka 17.02.2016
skok vysoký 1.33 Praha - Kotlářka 14.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.05 Praha - Stromovka 12.06.2019
150 m 21.89 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 29.76 Praha - Stromovka 12.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) chůze 3000m/Dky Praha - Eden DNF
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B04 6 Praha - Eden 14.71
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B03 6 Praha - Juliska 14.54
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B03 7 Praha - Juliska 30.08
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B06 2 Praha - Stromovka 29.76
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B04 3 Praha - Stromovka 14.05
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R01 6 Praha - Eden 14.06
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B09 2 Praha - Děkanka 14.30
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B09 3 Praha - Děkanka 30.19
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B20 2 Praha-Strahov 21.89