Karta atleta

Export do excelu
  • Rozehnalová Martina
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.04 Trutnov 23.6.2018
60 m 09.03 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
100 m 14.37 Jablonec nad Nisou 18.8.2018
150 m 21.65 Dvůr Králové nad Labem 28.4.2018
200 m 29.42 Mladá Boleslav 25.5.2019
200 m 30.94 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 45.67 Nová Paka 1.9.2018
300 m 48.43 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
400 m 63.80 Mladá Boleslav 25.5.2019
400 m 69.25 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
60 m překážek 12.90 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2016
100 m překážek 18.97 Trutnov 13.6.2019
pohár rozhlasu 0899 Trutnov 4.5.2018
vrh koulí 3kg 07.13 Trutnov 15.8.2018
skok daleký 4.36 Trutnov 4.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 Trutnov 16.5.2019
60 m 09.26 h Jablonec nad Nisou 9.1.2019
200 m 29.42 Mladá Boleslav 25.5.2019
200 m 30.94 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 49.92 Trutnov 17.4.2019
400 m 63.80 Mladá Boleslav 25.5.2019
400 m 69.25 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m překážek 18.97 Trutnov 13.6.2019
pohár rozhlasu 0795 Hradec Králové 22.5.2019
skok daleký 4.13 Trutnov 16.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B02 5 Pardubice 65.69
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 100 m př./Dky/B 2 Trutnov 18.97
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/Ž/B02 2 Litomyšl 65.62
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 400 m/Jky/B 3 Mladá Boleslav 63.80
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Jky/B02 5 Mladá Boleslav 29.42
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) poharR/Žky 20 Hradec Králové 0795
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žky 15 Hradec Králové 3.77
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B03 5 Hradec Králové 09.11
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Ústí nad Orlicí 65.33
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) poharR/Žky 70 Trutnov 0338
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) 60 m/Žky/B01 7 Trutnov 09.30
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) dálka/Žky 9 Trutnov 4.13
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Jky/B02 3 Jičín 69.15
17.04.2019 1.veřejná atletická středa (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 300 m/Ž Trutnov 49.92
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/B02 3 Jablonec nad Nisou 69.25
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B03 3 Jablonec nad Nisou 30.94
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B03 6 Jablonec nad Nisou 09.26