Karta atleta

Export do excelu
  • Svobodová Veronika
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.43 Šumperk 29.9.2016
60 m 09.06 h Olomouc 26.1.2018
150 m 21.21 Šumperk 31.5.2018
150 m 21.75 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
300 m 47.43 Hranice 25.4.2019
300 m 47.21 h Ostrava 13.1.2018
400 m 66.10 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
400 m 64.87 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
600 m 1:48.68 Přerov 11.5.2017
800 m 2:25.65 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
800 m 2:27.83 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
1000 m 3:22.39 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
1500 m 5:24.68 Hranice 30.6.2018
60 m překážek 13.05 Šumperk 29.9.2016
pohár rozhlasu 1026 Přerov 11.5.2017
pětiboj 1976 Šumperk 29.9.2016
hod oštěpem 500g 25.23 Šumperk 31.5.2018
hod oštěpem 600g 26.24 Hranice 18.5.2019
hod kriketovým míčkem 39.06 Prostějov 13.9.2016
skok daleký 4.28 Šumperk 6.9.2017
skok daleký 3.66 h Olomouc 22.1.2016
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
Přespolní běh 0:03:53 Šternberk 15.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 47.43 Hranice 25.4.2019
400 m 66.10 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
400 m 64.87 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
800 m 2:28.64 Olomouc 25.5.2019
800 m 2:28.88 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
1000 m 3:22.39 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
hod oštěpem 600g 26.24 Hranice 18.5.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
Přespolní běh 0:05:15 Šternberk 14.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž 5 Šumperk 2:35.72
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 600g/Ž 9 Šumperk 24.14
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Ž/B01 7 Olomouc 2:37.06
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Ž 10 Olomouc 23.21
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) oštěp 600g/Jky MS Olomouc 25.66
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 800 m/Jky/B02 MS Olomouc 2:28.64
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž 5 Hranice 2:31.28
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž 7 Hranice 26.24
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dky/B02 7 Vyškov 2:35.24
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/B2 MB Ostrava - Vítkovice 2:33.37
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B4 MB Ostrava - Vítkovice 66.10
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 800 m/Ž Hranice 2:38.34
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 300 m/Ž Hranice 47.43
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Dky/F Šternberk 0:05:15
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Dky 4 Olomouc 0:12:34
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 42 Mladá Boleslav 12:51
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R1 7 Praha - Stromovka 2:31.95
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 9= Ostrava - Vítkovice 1.40
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B02 4 Ostrava - Vítkovice 2:34.04
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B02 10 Ostrava - Vítkovice 2:30.72
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:28.88
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 64.87
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Ž 6 Ostrava - Vítkovice 3:22.39
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 13 Ostrava - Vítkovice 1.45