Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Svobodová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér: Úlehlová Klára
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.43 Šumperk 29.09.2016
60 m 09.06 h Olomouc 26.01.2018
100 m 14.39 Litomyšl 23.05.2020
150 m 21.75 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 21.21 Šumperk 31.05.2018
200 m 28.92 Litomyšl 28.09.2019
200 m 28.42 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 46.33 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 45.95 Hranice 27.05.2021
400 m 66.10 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
400 m 64.03 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
600 m 1:46.98 Opava 23.06.2020
800 m 2:27.83 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
800 m 2:25.65 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
1000 m 3:22.39 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
1500 m 5:24.68 Hranice 30.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.05 Šumperk 29.09.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 10.74 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 19.33 Litomyšl 28.09.2019
400 m překážek (0.76) 67.89 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
skok vysoký 1.48 Litomyšl 28.09.2019
skok vysoký 1.49 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
skok daleký 4.45 Litomyšl 28.09.2019
skok daleký 4.64 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.27 Litomyšl 28.09.2019
vrh koulí 3kg 08.45 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 500g 25.23 Šumperk 31.05.2018
hod oštěpem 600g 26.24 Hranice 18.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.06 Prostějov 13.09.2016
pohár rozhlasu 1026 Přerov 11.05.2017
středoškolský pohár 0649 Přerov 24.09.2019
pětiboj 1976 Šumperk 29.09.2016
pětiboj hala [Dky] 2712 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Dky] 3210 Litomyšl 28.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.47 Olomouc 21.08.2019
200 m 28.92 Litomyšl 28.09.2019
300 m 47.43 Hranice 25.04.2019
400 m 64.87 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
400 m 66.10 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
800 m 2:28.88 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
800 m 2:26.07 Břeclav 14.09.2019
1000 m 3:22.39 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 19.33 Litomyšl 28.09.2019
400 m překážek (0.76) 73.39 Břeclav 14.09.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
skok vysoký 1.48 Litomyšl 28.09.2019
skok daleký 4.45 Litomyšl 28.09.2019
vrh koulí 3kg 07.27 Litomyšl 28.09.2019
hod oštěpem 500g 23.87 Olomouc 21.08.2019
hod oštěpem 600g 26.24 Hranice 18.05.2019
středoškolský pohár 0649 Přerov 24.09.2019
sedmiboj [Dky] 3210 Litomyšl 28.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Dky 8 Ostravice 0:09:01
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/Dky/F Šternberk 0:05:43
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) sedmiboj [Dky]/Dky Litomyšl 3210
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Dky Litomyšl 28.92
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Dky Litomyšl 2:34.29
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Litomyšl 19.33
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 500g/Dky Litomyšl 19.68
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Dky Litomyšl 07.27
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Dky Litomyšl 4.45
28.09.2019 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Dky Litomyšl 1.48
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dky 18 Přerov 0649
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 800 m/Dky Přerov 2:33.53
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Jky/F 7 Břeclav 2:26.07
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.76)/Jky/B01 5 Břeclav 73.39
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž 8 Břeclav 2:29.15
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž 8 Ostrava 2:32.75
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 13 Ostrava 21.07
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 150 m/Ž/F 6 Olomouc 21.47
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky Olomouc 23.87
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž 5 Šumperk 2:35.72
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 9 Šumperk 24.14
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Ž/B01 7 Olomouc 2:37.06
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 10 Olomouc 23.21
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Jky MS Olomouc 25.66
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 800 m/Jky/B02 MS Olomouc 2:28.64
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž 5 Hranice 2:31.28
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 7 Hranice 26.24
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dky/B02 7 Vyškov 2:35.24
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/B2 MB Ostrava - Vítkovice 2:33.37
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B4 MB Ostrava - Vítkovice 66.10
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 800 m/Ž Hranice 2:38.34
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 300 m/Ž Hranice 47.43
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Dky/F Šternberk 0:05:15
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Dky 4 Olomouc 0:12:34
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 42 Mladá Boleslav 12:51
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R1 7 Praha - Stromovka 2:31.95
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 9= Ostrava - Vítkovice 1.40
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B02 4 Ostrava - Vítkovice 2:34.04
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B02 10 Ostrava - Vítkovice 2:30.72
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:28.88
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 64.87
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Ž 6 Ostrava - Vítkovice 3:22.39
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 13 Ostrava - Vítkovice 1.45