Karta atleta

Export do excelu
  • Ester Bendová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Zahořák Miroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - 1 - 1 1 -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 07.86 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.53 Praha - Děkanka 15.05.2019
150 m 19.00 Praha - Děkanka 02.05.2018
150 m 18.78 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 25.84 Praha - Kotlářka 26.04.2018
200 m 24.76 h Praha - Stromovka 24.02.2019
300 m 41.01 Brno 28.06.2017
300 m 40.75 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 2:06.99 Brno 09.09.2014
800 m 2:40.39 Praha-Eden 22.05.2016
800 m 2:35.21 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.57 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.71 h Praha-Stromovka 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.49 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 13.83 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
300 m překážek 43.41 Plzeň 01.06.2020
400 m překážek (0.76) 63.51 Kladno 18.07.2020
skok vysoký 1.48 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok vysoký 1.44 Praha - Děkanka 02.05.2018
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok daleký 5.56 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
vrh koulí 3kg 09.43 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 09.03 Praha - Děkanka 02.05.2018
hod oštěpem 500g 18.30 Praha - Děkanka 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 36.50 Praha-Eden 22.05.2016
hod plným míčem 1kg 04.95 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
pětiboj 2793 Praha-Eden 22.05.2016
pětiboj hala [Zky] 3293 h Praha - Stromovka 09.02.2018
sedmiboj [Zky] 4263 Praha - Děkanka 02.05.2018
čtyřboj 1950 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
trojboj 5 Rudná 18.06.2014
sprintérský trojboj 2509 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.86 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m 12.53 Praha - Děkanka 15.05.2019
150 m 18.78 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 24.76 h Praha - Stromovka 24.02.2019
200 m 25.85 Kolín 08.05.2019
300 m 40.75 h Praha-Strahov 18.01.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 08.49 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m překážek (0.76) 44.99 Praha - Děkanka 15.05.2019
skok daleký 5.28 h Praha-Strahov 11.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B2 6 Plzeň 25.98
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 1 Praha - Děkanka 44.99
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B02 1 Praha - Děkanka 12.53
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B01 1 Kolín 25.85
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R04 Kolín DQ
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 1 Praha - Stromovka 08.54
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Praha - Stromovka 08.49
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/R3 1 Praha - Stromovka 24.77
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/F Praha - Stromovka 24.76
09.02.2019 Mítink EA 60 m/Ž/R2 8 Linec 08.00
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R01 Praha - Stromovka DNF
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B01 2 Praha - Stromovka 24.93
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dky/B01 MS Praha - Stromovka 25.24
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dky/B01 MS Praha - Stromovka 07.86
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Praha - Stromovka 08.55
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B2 4 Praha - Stromovka 07.86
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B4 1 Praha-Strahov 18.78
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 40.75
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B4 2 Praha-Strahov 18.84
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/Ž 9 Praha-Strahov 5.28