Karta atleta

Export do excelu
  • Gaigrová Sofie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.74 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 08.80 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 08.52 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 13.30 Praha - Stromovka 12.6.2019
150 m 20.22 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
150 m 20.46 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 26.75 Stará Boleslav 23.6.2019
200 m 27.10 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 44.64 h Praha-Stromovka 1.12.2018
400 m 59.94 Praha - Eden 25.5.2019
600 m 2:00.41 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
800 m 2:43.55 Praha - Děkanka 31.5.2017
60 m překážek 11.68 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
100 m překážek 17.45 Praha - Děkanka 2.5.2018
200 m překážek 32.43 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
pohár rozhlasu 0791 Praha 4 a Praha 12 27.4.2017
pětiboj 2258 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
sedmiboj 3289 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod oštěpem 500g 19.60 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod kriketovým míčkem 38.44 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 3kg 08.27 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok daleký 4.53 Praha - Děkanka 20.5.2018
skok daleký 4.39 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 23.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 13.30 Praha - Stromovka 12.6.2019
150 m 20.46 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 26.75 Stará Boleslav 23.6.2019
200 m 27.10 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 45.04 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 59.94 Praha - Eden 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B04 2 Stará Boleslav 26.75
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B03 3 Praha - Stromovka 26.98
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky/B04 1 Praha - Stromovka 13.30
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 2 Praha - Eden 26.87
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B04 1 Praha - Eden 13.20
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 2 Praha - Eden 59.94
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B02 3 Praha - Eden 27.23
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Jky/B02 4 Praha - Děkanka 13.44
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Jky/B04 1 Praha - Děkanka 27.26
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B02 4 Praha - Juliska 13.33
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B04 2 Praha - Juliska 27.02
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B06 1 Praha - Stromovka 27.10
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/Ž/B04 Praha - Stromovka DNS
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dky/B04 MS Praha - Stromovka 27.52
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B5 5 Praha - Stromovka 08.52
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B19 2 Praha - Stromovka 08.53
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B15 2 Praha-Strahov 20.46
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B8 2 Praha-Strahov 45.04