Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Vítková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.72 h Olomouc 05.02.2016
60 m 08.89 Prostějov 21.09.2016
100 m 14.95 Přerov 01.05.2019
150 m 22.14 Prostějov 01.06.2020
200 m 31.22 Přerov 01.05.2019
300 m 52.86 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:06.85 Prostějov 21.09.2016
800 m 2:58.01 Prostějov 11.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.92 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.26 h Olomouc 16.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 10.41 h Olomouc 19.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.04 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 18.08 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
200 m překážek (0.76) 36.10 Šumperk 17.05.2017
skok vysoký 1.10 h Prostějov, ZŠ J.Železného 17.12.2015
skok vysoký 1.25 Prostějov 11.09.2018
skok daleký 4.95 Prostějov 30.04.2019
skok daleký 4.72 h Olomouc 25.01.2020
vrh koulí 2kg 08.22 h Olomouc 16.12.2016
vrh koulí 3kg 08.13 Šumperk 26.09.2018
vrh koulí 3kg 07.90 h Olomouc 14.12.2018
hod oštěpem 500g 14.88 Prostějov 27.06.2017
hod kriketovým míčkem 23.74 Prostějov 06.09.2016
středoškolský pohár 0900 Šumperk 25.09.2018
sprintérský trojboj 1446 Přerov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Přerov 01.05.2019
100 m 14.95 Přerov 01.05.2019
150 m 23.31 Prostějov 23.04.2019
200 m 31.22 Přerov 01.05.2019
300 m 52.86 Prostějov 23.04.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.41 h Olomouc 19.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 18.08 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
skok vysoký 1.20 Prostějov 10.09.2019
skok daleký 4.66 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
skok daleký 4.95 Prostějov 30.04.2019
vrh koulí 3kg 07.51 Prostějov 14.05.2019
středoškolský pohár 0479 Prostějov 18.09.2019
sprintérský trojboj 1446 Přerov 01.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Prostějov (Atletický klub Prostějov, z. s.) středoškolský pohár/Dky 25 Prostějov 0479
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Prostějov (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Dky Prostějov 4.70
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Prostějov (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky 9 Prostějov 07.41
10.09.2019 Prostějovská výška (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Jky 9 Prostějov 1.20
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/Ž 7 Olomouc 4.69
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie IV (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) pohár rozhlasu/Žky 9 Prostějov 0911
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie IV (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) vrh koulí 3kg/Žky 7 Prostějov 07.51
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie IV (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) skok daleký/Žky Prostějov 4.94
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 6 Vyškov 18.36
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Dky/F 12 Vyškov 4.83
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Ž 10 Olomouc 4.85
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 15 Ostrava - Vítkovice 4.41
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B4 4 Ostrava - Vítkovice 18.08
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž 14 Přerov 1446
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B03 3 Přerov 08.94
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B02 6 Přerov 14.95
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Přerov 31.22
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Dky Prostějov 4.95
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Prostějov 17.36
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Dky/B03 3 Prostějov 23.31
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Dky/B03 3 Prostějov 52.86
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Dky/B03 1 Prostějov 09.18
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 22 Ostrava - Vítkovice 4.44
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 7 Ostrava - Vítkovice 10.65
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/Dky 10 Olomouc 4.52
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 2 Olomouc 10.41
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FB Olomouc 10.57
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 20 Ostrava - Vítkovice 4.66
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R04 4 Ostrava - Vítkovice 10.52
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 4.42
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R03 4 Ostrava - Vítkovice 10.50