Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Maňasová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Šádková Irena
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1394 980
    200 m 924 983
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
60 m 07.67 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m 12.19 Šumperk 22.06.2019
150 m 18.39 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
150 m 18.34 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 24.70 Ostrava 28.09.2019
200 m 24.77 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
skok daleký 4.37 Opava 13.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m 07.90 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
100 m 12.19 Šumperk 22.06.2019
150 m 19.32 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
150 m 18.59 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
200 m 26.98 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 24.70 Ostrava 28.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R2 1 Ostrava 12.19
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B1 2 Ostrava 24.70
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/FA Ostrava 12.19
21.09.2019 Velká cena města Prostějova na 110 m př. (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m/Ž Prostějov DNS
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B01 1 Břeclav 12.20
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B01 1 Břeclav 25.03
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R01 2 Praha - Eden 12.67
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/FA 4 Praha - Eden 12.31
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B01 5 Praha - Eden 25.47
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FA Břeclav 12.49
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 2 Břeclav 12.91
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B01 1 Břeclav 25.52
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/FA Ostrava 12.52
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Ostrava 13.27
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Ostrava 25.27
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 07.98
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 150 m/Ž Ostrava - Vítkovice 18.59
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R01 1 Ostrava - Vítkovice 07.90
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž Opava 12.43
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R4 3 Olomouc 12.56
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/S1 3 Olomouc 12.29
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/F 6 Olomouc 12.06
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/R2 Olomouc DNS
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Šumperk 13.19
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FA Šumperk 12.19
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Šumperk 25.87
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Olomouc 12.43
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/FA Olomouc 12.14
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Olomouc 25.46
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dky/B01 3 Olomouc 12.37
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dky/B01 2 Olomouc 25.53
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dky/R02 1 Vyškov 12.52
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dky/F Vyškov 12.34
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 12.58
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R1 4 Praha - Stromovka 07.95
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/R1 8 Ostrava 08.01
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 60 m/Ž/B2 4 Ostrava 08.00
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 07.98
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 1 Ostrava - Vítkovice 07.94
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 26.98
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 07.99
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R01 3 Ostrava - Vítkovice 07.98
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 27.08
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R01 3 Ostrava - Vítkovice 08.09
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 19.32
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 07.98