Karta atleta

Export do excelu
  • Dembowski Adéla
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Praha - Kotlářka 11.9.2019
60 m 08.17 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 12.84 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 19.69 Praha - Juliska 17.9.2019
150 m 20.43 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 26.94 Praha - Kotlářka 11.9.2019
200 m 27.19 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 48.99 Praha - Přátelství 30.8.2018
800 m 2:54.97 Praha - Přátelství 29.9.2018
100 m překážek 18.31 Praha - Přátelství 29.9.2018
sprintérský trojboj 2267 Praha - Kotlářka 11.9.2019
sedmiboj 2582 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod kladivem 3kg 18.95 Praha - Eden 5.9.2018
vrh koulí 3kg 07.28 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 4.31 Praha - Eden 30.8.2017
skok daleký 4.33 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok vysoký 1.26 Praha - Přátelství 29.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.19 Praha - Kotlářka 11.9.2019
60 m 08.17 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 12.84 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 19.69 Praha - Juliska 17.9.2019
150 m 20.43 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 26.94 Praha - Kotlářka 11.9.2019
200 m 27.19 h Praha - Stromovka 2.2.2019
sprintérský trojboj 2267 Praha - Kotlářka 11.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B01 3 Praha - Juliska 19.69
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/Ž Praha - Kotlářka 2267
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B01 1 Praha - Kotlářka 13.06
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Kotlářka 26.94
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž/B02 1 Praha - Kotlářka 08.19
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R01 5 Praha - Eden 13.15
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 13.16
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B01 3 Praha - Juliska 12.90
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R4 5 Olomouc 12.90
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B02 2 Praha - Stromovka 27.25
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Dky/R02 3 Brno 13.11
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA 5 Praha - Eden 12.84
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R05 1 Praha - Eden 12.76
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B01 2 Praha - Děkanka 13.03
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B02 2 Praha - Eden 08.20
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B04 2 Praha - Eden 19.72
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R3 6 Praha - Stromovka 08.17
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 08.23
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FA 6 Praha - Stromovka 08.25
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R02 2 Praha - Stromovka 08.23
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B12 1 Praha - Stromovka 27.19
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B7 5 Praha - Stromovka 08.43
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B18 2 Praha-Strahov 20.43
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B20 2 Praha-Strahov 20.51