Karta atleta

Export do excelu
  • Šuleková Michaela
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 Kadaň 11.05.2016
60 m 08.95 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m 14.65 Zittau 22.09.2018
150 m 22.38 Bílina 06.05.2017
150 m 24.35 h Praha - Strahov 21.02.2015
200 m 30.37 Bílina 19.05.2018
300 m 50.81 Bílina 09.05.2018
600 m 2:10.88 Meziboří 15.06.2014
800 m 2:54.81 Bílina 05.05.2018
800 m 2:39.30 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
1500 m 7:02.08 h Praha-Strahov 26.01.2014
60 m překážek 14.08 Bílina 08.05.2015
60 m překážek 11.20 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m překážek 19.62 Bílina 04.05.2019
200 m překážek 35.66 Bílina 26.05.2018
300 m překážek 56.80 Děčín 05.06.2019
pohár rozhlasu 0832 Ústí nad Labem 22.05.2018
středoškolský pohár 0946 Městský stadion Krupka 26.09.2019
pětiboj 1486 Bílina 30.04.2016
pětiboj hala 2233 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj 2783 Bílina 04.05.2019
čtyřboj 1071 Meziboří 15.06.2014
hod diskem 0,75kg 19.82 Bílina 29.04.2017
hod diskem 1kg 20.13 Zittau 22.09.2018
hod kladivem 3kg 18.67 Děčín 05.06.2019
hod oštěpem 500g 30.60 Bílina 17.08.2019
hod oštěpem 600g 27.68 Bílina 18.05.2019
hod kriketovým míčkem 42.88 Kadaň 11.05.2016
vrh koulí 2kg 08.68 Chomutov 15.06.2016
vrh koulí 2kg 08.17 h Praha-Strahov 06.02.2016
vrh koulí 3kg 09.04 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 08.59 h Praha - Strahov 27.01.2019
vrh koulí 4kg 06.98 Bílina 18.05.2019
skok daleký 4.45 Bílina 06.05.2017
skok daleký 4.61 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.45 Ústí nad Labem 27.05.2017
skok vysoký 1.42 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
Přespolní běh 0:01:07 Meziboří 12.04.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.95 h Praha - Strahov 27.01.2019
200 m 32.28 Bílina 04.05.2019
800 m 3:09.16 Bílina 04.05.2019
800 m 2:39.30 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
60 m překážek 11.20 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m překážek 19.62 Bílina 04.05.2019
300 m překážek 56.80 Děčín 05.06.2019
středoškolský pohár 0946 Městský stadion Krupka 26.09.2019
pětiboj hala 2233 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj 2783 Bílina 04.05.2019
hod kladivem 3kg 18.67 Děčín 05.06.2019
hod oštěpem 500g 30.60 Bílina 17.08.2019
hod oštěpem 600g 27.68 Bílina 18.05.2019
vrh koulí 3kg 09.04 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 08.59 h Praha - Strahov 27.01.2019
vrh koulí 4kg 06.98 Bílina 18.05.2019
skok daleký 4.45 Bílina 04.05.2019
skok daleký 4.61 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.45 Bílina 15.06.2019
skok vysoký 1.42 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Teplice (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dky 11 Městský stadion Krupka 0946
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Teplice (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 200 m/Dky/B01 1 Městský stadion Krupka 31.04
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Teplice (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) výška/Dky 4 Městský stadion Krupka 1.42
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) výška/Ž 7= Turnov 1.45
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) oštěp 600g/Ž 12 Turnov 26.81
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 500g/Dky Stará Boleslav 30.59
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Dky Stará Boleslav 08.08
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) oštěp 500g/Dky Bílina 30.60
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) koule 3kg/Dky 4 Bílina 08.45
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) výška/Ž 10 Rumburk 1.45
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) oštěp 600g/Ž 11 Rumburk 23.31
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) výška/Dky/F 5= Bílina 1.45
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) oštěp 500g/Dky/F 4 Bílina 28.44
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) koule 3kg/Dky/F 5 Bílina 08.44
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž/F 16 Kladno 00.00
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Ž/F Kladno NM
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) oštěp 500g/Dky/F Děčín 27.63
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) kladivo 3kg/Dky/F 8 Děčín 18.67
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m př./Dky/B03 3 Děčín 56.80
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 4kg/Ž 20 Bílina 06.98
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 600g/Ž 13 Bílina 27.68
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Dky/F Ústí nad Labem 26.42
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) koule 3kg/Dky/F 6 Ústí nad Labem 08.30
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) výška/Dky/F 4= Ústí nad Labem 1.41
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky 8 Kolín 27.30
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky 9 Kolín 09.04
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) sedmiboj/Dky 4 Bílina 2783
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 200 m/Dky 4 Bílina 32.28
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Dky 4 Bílina 3:09.16
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m př./Dky 4 Bílina 19.62
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) oštěp 500g/Dky Bílina 30.53
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) koule 3kg/Dky Bílina 08.36
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Dky Bílina 4.45
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) výška/Dky 4 Bílina 1.39
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Dky Ústí nad Labem 29.34
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) výška/Dky Ústí nad Labem NM
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) dálka/Ž 12 Bílina 4.35
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) koule 3kg/Dky Bílina 08.49
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) výška/Ž/F 12 Praha - Strahov 1.42
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) koule 3kg/Dky/F 7 Praha - Strahov 08.59
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R05 5 Praha - Strahov 08.95
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 2:39.30
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky/B3 5 Jablonec nad Nisou 11.20
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dky 6 Jablonec nad Nisou 1.42
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Dky 17 Jablonec nad Nisou 08.37
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky 7 Jablonec nad Nisou 4.61
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B2 10 Jablonec nad Nisou 3:05.50
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Dky 21 Jablonec nad Nisou 2233