Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Erbenová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m překážek (0.76/8.20) 11.05 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok vysoký 1.55 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok vysoký 1.56 Trutnov 16.05.2019
skok daleký 4.73 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
skok daleký 5.03 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 09.81 Nové Město nad Metují 17.06.2017
vrh koulí 3kg 09.84 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
hod oštěpem 500g 28.15 Trutnov 16.09.2017
pohár rozhlasu 1828 Dvůr Králové nad Labem 03.05.2018
středoškolský pohár 1195 Trutnov 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.55 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok vysoký 1.56 Trutnov 16.05.2019
skok daleký 4.73 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok daleký 5.03 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 09.84 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 3kg 09.62 Kolín 08.05.2019
hod oštěpem 500g 27.58 Jičín 05.05.2019
pohár rozhlasu 1205 Trutnov 16.05.2019
středoškolský pohár 1195 Trutnov 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dky 15 Trutnov 1148
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok daleký/Dky Trutnov 4.88
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok vysoký/Dky 4 Trutnov 1.50
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) skok daleký/Dky Trutnov 4.97
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) skok vysoký/Dky Trutnov 1.52
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dky 10 Trutnov 1195
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 11 Praha - Eden 1.46
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) skok vysoký/Dky Nové Město nad Metují 1.45
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) vrh koulí 3kg/Dky 14 Nové Město nad Metují 09.54
25.08.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž Jablonec nad Nisou 4.96
25.08.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž 5 Jablonec nad Nisou 1.45
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) skok daleký/Ž/F Dvůr Králové nad Labem 4.99
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/Dky 4 Mladá Boleslav 1.50
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Dky 8 Mladá Boleslav 4.83
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) pohár rozhlasu/Žky 5 Trutnov 1205
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) skok daleký/Žky Trutnov 4.84
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) skok vysoký/Žky Trutnov 1.56
09.05.2019 Okrskové kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Dvůr Králové nad Labem, Kategorie III a IV (TJ Dvůr Králové nad Labem) pohár rozhlasu/Žky 4 Dvůr Králové nad Labem 1180
09.05.2019 Okrskové kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Dvůr Králové nad Labem, Kategorie III a IV (TJ Dvůr Králové nad Labem) skok daleký/Žky Dvůr Králové nad Labem 5.00
09.05.2019 Okrskové kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Dvůr Králové nad Labem, Kategorie III a IV (TJ Dvůr Králové nad Labem) skok vysoký/Žky Dvůr Králové nad Labem 1.50
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky Kolín 1.50
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky 5 Kolín 5.03
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 7 Kolín 09.62
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) skok daleký/Dky 5 Jičín 4.68
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod oštěpem 500g/Dky 12 Jičín 27.58
16.03.2019 Úpická laťka (ZŠ Úpice-Lány) skok vysoký/Dky/F Úpice 1.48
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky 4 Jablonec nad Nisou 1.55
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 11 Jablonec nad Nisou 09.84
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky 5 Jablonec nad Nisou 4.73