Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Schuldesová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 h Praha - Strahov 27.01.2019
60 m 08.47 Bílina 27.04.2019
100 m 13.86 Děčín 21.06.2020
150 m 20.59 Děčín 05.06.2018
150 m 21.02 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 27.14 Děčín 05.06.2019
200 m 27.93 h Praha - Strahov 09.02.2020
300 m 43.32 Bílina 27.04.2019
300 m 44.64 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 62.67 h Praha - Strahov 27.01.2019
400 m 61.14 Bílina 18.05.2019
500 m 1:25.01 Chomutov 15.08.2017
800 m 2:32.13 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
800 m 2:30.22 Kadaň 31.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.64 Bílina 09.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 19.36 Bílina 04.05.2019
100 m překážek (0.84) 19.11 Kladno 08.06.2019
200 m překážek (0.76) 38.29 Litvínov 07.09.2017
300 m překážek (0.76) 49.35 Děčín 05.06.2019
400 m překážek (0.76) 69.24 Turnov 24.08.2019
2000 m překážek 8:45.06 Ostrava 28.09.2019
skok vysoký 1.35 h Praha - Strahov 14.01.2017
skok vysoký 1.50 Velebudice, Most 25.09.2019
skok daleký 3.70 Bílina 05.05.2019
vrh koulí 3kg 06.65 Bílina 04.05.2019
hod oštěpem 500g 17.06 Bílina 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.83 Kolín 11.10.2017
pohár rozhlasu 1642 Chomutov 15.05.2019
středoškolský pohár 1252 Velebudice, Most 25.09.2019
sedmiboj [Zky] 2879 Bílina 05.05.2018
sedmiboj [Dky] 2839 Bílina 04.05.2019
čtyřboj 1864 Kolín 11.10.2017
sprintérský trojboj 1843 Bílina 18.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 h Praha - Strahov 27.01.2019
60 m 08.47 Bílina 27.04.2019
100 m 13.93 Chomutov 03.09.2019
200 m 27.14 Děčín 05.06.2019
300 m 43.32 Bílina 27.04.2019
400 m 62.67 h Praha - Strahov 27.01.2019
400 m 61.14 Bílina 18.05.2019
800 m 2:38.58 Chomutov 15.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 19.36 Bílina 04.05.2019
100 m překážek (0.84) 19.11 Kladno 08.06.2019
300 m překážek (0.76) 49.35 Děčín 05.06.2019
400 m překážek (0.76) 69.24 Turnov 24.08.2019
2000 m překážek 8:45.06 Ostrava 28.09.2019
skok vysoký 1.50 Velebudice, Most 25.09.2019
skok daleký 3.70 Bílina 05.05.2019
vrh koulí 3kg 06.65 Bílina 04.05.2019
hod oštěpem 500g 17.06 Bílina 05.05.2019
pohár rozhlasu 1642 Chomutov 15.05.2019
středoškolský pohár 1252 Velebudice, Most 25.09.2019
sedmiboj [Dky] 2839 Bílina 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek/Dky/B 5 Ostrava 8:45.06
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Most + Louny (AC Ústí nad Labem) středoškolský pohár/Dky 9 Velebudice, Most 1252
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Most + Louny (AC Ústí nad Labem) skok vysoký/Dky/F Velebudice, Most 1.50
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Most + Louny (AC Ústí nad Labem) 200 m/Dky/B03 2 Velebudice, Most 28.00
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B02 5 Praha - Eden 62.92
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 71.49
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Dky/B01 3 Chomutov 44.80
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 100 m/Dky/B03 3 Chomutov 13.93
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž Turnov 69.24
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dky/R1 6 Olomouc 61.38
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 400 m/Ž/B01 4 Rumburk 61.18
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B03 1 Rumburk 70.90
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B01 6 Kladno 62.64
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 6 Kladno 19.11
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 1 Děčín 49.35
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Dky/B02 1 Děčín 27.14
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 400 m/Ž/B01 4 Děčín 62.33
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/Ž/B02 1 Bílina 61.14
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz, 607117690) skok vysoký/Žky Chomutov 1.47
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz, 607117690) 800 m/Žky Chomutov 2:38.58
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz, 607117690) pohár rozhlasu/Žky Chomutov 1642
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 400 m/Dky/B01 5 Ústí nad Labem 63.82
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok vysoký/Dky/F 6 Ústí nad Labem 1.41
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 400 m/Ž/B01 MS Lovosice 63.19
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) sedmiboj [Dky]/Dky Bílina 2839
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 200 m/Dky Bílina 28.91
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Dky Bílina 2:40.56
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Bílina 19.36
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Dky Bílina 17.06
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky 4 Bílina 06.65
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok daleký/Dky 4 Bílina 3.70
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Dky Bílina 1.45
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B01 3 Bílina 43.32
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B03 3 Bílina 08.47
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/Ž/B01 2 Praha - Strahov 62.67
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R03 2 Praha - Strahov 08.46