Karta atleta

Export do excelu
  • Vaculíková Edita
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Praha - Děkanka 19.06.2017
60 m 08.69 h Praha-Juliska 18.01.2018
100 m 14.29 Praha - Děkanka 19.06.2017
150 m 20.92 Praha - Přátelství 29.09.2018
150 m 21.38 h Praha - Stromovka 15.02.2017
200 m 27.67 Praha - Eden 02.10.2019
300 m 43.51 Praha - Děkanka 10.06.2018
300 m 43.04 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 59.56 Stará Boleslav 23.06.2019
400 m 60.17 h Praha - Stromovka 02.02.2019
600 m 1:51.41 Praha-Juliska 12.05.2016
600 m 1:41.55 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:20.45 Praha - Eden 14.09.2019
800 m 2:19.56 h Praha - Stromovka 23.02.2019
1000 m 3:29.61 Praha - Juliska 28.04.2017
1500 m 5:02.21 Břeclav 23.09.2017
1500 m 5:21.97 h Praha - Strahov 10.02.2018
60 m překážek 12.04 Praha-Stromovka 21.06.2016
60 m překážek 10.72 h Praha - Strahov 22.02.2017
100 m překážek 17.68 Brno 11.09.2017
sprintérský trojboj 1700 Praha - Děkanka 19.06.2017
pohár rozhlasu 1136 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
středoškolský pohár 1412 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1563 Praha 28.09.2015
sedmiboj 3516 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod oštěpem 500g 19.95 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod kriketovým míčkem 36.36 Praha-Juliska 22.09.2016
vrh koulí 3kg 07.75 Praha - Přátelství 29.09.2018
vrh koulí 3kg 05.05 h Praha-Stromovka 10.02.2016
skok daleký 4.81 Praha - Přátelství 29.09.2018
skok daleký 4.92 h Praha-Juliska 18.01.2018
skok vysoký 1.35 Praha - Přátelství 29.09.2018
Přespolní běh 11:53 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.67 Praha - Eden 02.10.2019
300 m 43.04 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 59.56 Stará Boleslav 23.06.2019
400 m 60.17 h Praha - Stromovka 02.02.2019
600 m 1:41.55 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:20.45 Praha - Eden 14.09.2019
800 m 2:19.56 h Praha - Stromovka 23.02.2019
pohár rozhlasu 1057 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
středoškolský pohár 1412 Praha - Eden 02.10.2019
skok daleký 4.47 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
Přespolní běh 11:53 Mladá Boleslav 30.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) strPohar/Dky 16 Praha - Eden 1412
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) 800 m/Dky/B02 1 Praha - Eden 2:25.17
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) 200 m/Dky/B06 3 Praha - Eden 27.67
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky Praha - Eden 2:20.45
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 4 Praha - Eden 60.71
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 2:22.57
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 61.28
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky Praha - Juliska 2:23.59
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dky/R4 Olomouc DNF
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/R3 2 Olomouc 2:21.95
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/F 4 Olomouc 2:22.52
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Stará Boleslav 59.56
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:24.79
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B03 2 Praha - Stromovka 27.70
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/F 8 Praha - Eden 2:22.95
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/F Praha - Eden 2:21.06
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 60.30
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Ž/B03 1 Třebíč 59.80
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 800 m/Dky/B01 1 Praha - Děkanka 2:29.50
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B01 5 Praha - Děkanka 27.80
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žky Praha - Stadion mládeže 1057
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 800 m/Žky/F Praha - Stadion mládeže 2:34.66
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) dálka/Žky Praha - Stadion mládeže 4.47
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 14 Mladá Boleslav 11:53
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/R1 Praha - Stromovka
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R3 2 Praha - Stromovka 2:26.37
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:19.56
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 2:25.96
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:23.37
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B02 1 Praha - Stromovka 60.17
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 2:23.68
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B9 1 Praha-Strahov 43.04
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 1:41.55