Karta atleta

Export do excelu
  • Vaculíková Edita
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Praha - Děkanka 19.6.2017
60 m 08.69 h Praha-Juliska 18.1.2018
100 m 14.29 Praha - Děkanka 19.6.2017
150 m 20.92 Praha - Přátelství 29.9.2018
150 m 21.38 h Praha - Stromovka 15.2.2017
200 m 27.70 Praha - Stromovka 12.6.2019
300 m 43.51 Praha - Děkanka 10.6.2018
300 m 43.04 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 59.56 Stará Boleslav 23.6.2019
400 m 60.17 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 1:51.41 Praha-Juliska 12.5.2016
600 m 1:41.55 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:21.06 Praha - Eden 25.5.2019
800 m 2:19.56 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1000 m 3:29.61 Praha - Juliska 28.4.2017
1500 m 5:02.21 Břeclav 23.9.2017
1500 m 5:21.97 h Praha - Strahov 10.2.2018
60 m překážek 12.04 Praha-Stromovka 21.6.2016
60 m překážek 10.72 h Praha - Strahov 22.2.2017
100 m překážek 17.68 Brno 11.9.2017
sprintérský trojboj 1700 Praha - Děkanka 19.6.2017
pohár rozhlasu 1136 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
pětiboj 1563 Praha 28.9.2015
sedmiboj 3516 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod oštěpem 500g 19.95 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod kriketovým míčkem 36.36 Praha-Juliska 22.9.2016
vrh koulí 3kg 07.75 Praha - Přátelství 29.9.2018
vrh koulí 3kg 05.05 h Praha-Stromovka 10.2.2016
skok daleký 4.81 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 4.92 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.35 Praha - Přátelství 29.9.2018
Přespolní běh 11:53 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.70 Praha - Stromovka 12.6.2019
300 m 43.04 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 59.56 Stará Boleslav 23.6.2019
400 m 60.17 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 1:41.55 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:21.06 Praha - Eden 25.5.2019
800 m 2:19.56 h Praha - Stromovka 23.2.2019
pohár rozhlasu 1057 Praha - Stadion mládeže 3.5.2019
skok daleký 4.47 Praha - Stadion mládeže 3.5.2019
Přespolní běh 11:53 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dky/R4 Olomouc DNF
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/R3 2 Olomouc 2:21.95
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/F 4 Olomouc 2:22.52
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Ž Stará Boleslav 59.56
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:24.79
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B03 2 Praha - Stromovka 27.70
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/F 8 Praha - Eden 2:22.95
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/F Praha - Eden 2:21.06
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 60.30
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Ž/B03 1 Třebíč 59.80
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 800 m/Dky/B01 1 Praha - Děkanka 2:29.50
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B01 5 Praha - Děkanka 27.80
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žky Praha - Stadion mládeže 1057
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 800 m/Žky/F Praha - Stadion mládeže 2:34.66
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) dálka/Žky Praha - Stadion mládeže 4.47
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 14 Mladá Boleslav 11:53
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/R1 Praha - Stromovka
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R3 2 Praha - Stromovka 2:26.37
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:19.56
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 2:25.96
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:23.37
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B02 1 Praha - Stromovka 60.17
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 2:23.68
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B9 1 Praha-Strahov 43.04
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 1:41.55