Karta atleta

Export do excelu
  • Pokorný Matouš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Vostatek Vítězslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Chodov 05.05.2019
60 m 08.36 h Praha-Stromovka 07.12.2019
pohár rozhlasu 0394 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
středoškolský pohár 0339 Praha - Eden 02.10.2019
hod diskem 1kg 21.56 Stříbro 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.84 Plzeň (Slovany) 10.05.2017
vrh koulí 4kg 09.79 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
vrh koulí 4kg 08.96 h Praha-Stromovka 01.12.2018
vrh koulí 5kg 09.59 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.83 Stříbro 07.09.2019
skok daleký 5.18 h Praha - Strahov 14.12.2019
skok vysoký 1.35 Chodov 05.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 5kg 09.59 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 5.03 h Praha - Strahov 10.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) dálka/Žci 9= Praha - Strahov 5.18
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 4 Praha-Stromovka 08.36
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 16 Praha-Stromovka 4.97
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) strPohar/Dci 154 Praha - Eden 0339
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) dálka/Dci/S02 15 Praha - Eden 4.77
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žci 8 Stříbro 4.83
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 4kg/Žci 7 Stříbro 09.34
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) disk 1kg/Žci 6 Stříbro 21.56
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R01 6 Domažlice 08.57
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žci Domažlice NM
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) koule 4kg/Žci 7 Domažlice 09.22
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R02 5 Domažlice 08.40
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) výška/Žci 5 Chodov 1.35
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) koule 4kg/Žci Chodov 09.43
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/R03 2 Chodov 08.35
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žci 38 Praha - Stadion mládeže 0394
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) koule 4kg/Žci 8 Praha - Stadion mládeže 09.79
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) dálka/Žci Praha - Stadion mládeže 5.06