Karta atleta

Export do excelu
  • Inneman Šimon
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Lukáš Drbohlav
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 Praha - Děkanka 21.5.2019
60 m 08.86 h Praha - Strahov 17.2.2019
150 m 21.58 Praha - Eden 5.9.2018
150 m 21.01 h Praha-Strahov 18.1.2019
300 m 50.29 Praha - Přátelství 29.5.2018
300 m 57.10 h Praha-Stromovka 3.2.2016
600 m 2:08.83 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 3:01.07 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 12.60 Praha-Kotlářka 12.5.2016
60 m překážek 12.42 h Praha - Stromovka 19.2.2017
pětiboj 0826 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod diskem 1kg 20.38 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod kriketovým míčkem 35.76 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 3kg 06.31 Praha-Eden 19.5.2016
vrh koulí 3kg 06.84 h Praha - Stromovka 1.2.2017
skok daleký 4.75 Praha - Děkanka 21.5.2019
skok daleký 4.60 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok vysoký 1.20 Praha-Mazurská 21.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.90 Praha - Děkanka 21.5.2019
60 m 08.86 h Praha - Strahov 17.2.2019
150 m 21.01 h Praha-Strahov 18.1.2019
hod diskem 1kg 20.38 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 4.75 Praha - Děkanka 21.5.2019
skok daleký 4.56 h Praha - Strahov 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1kg/Žci/F 10 Praha - Přátelství 20.38
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žci/F 7 Praha - Přátelství 4.68
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/K 21 Praha - Děkanka 4.66
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) oštěp 600g/Žci Praha - Juliska NM
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) dálka/Žci 8 Praha - Juliska 4.78
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F 10 Praha - Děkanka 4.75
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B05 3 Praha - Děkanka 08.90
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F Praha - Děkanka DNS
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci/F Praha - Děkanka DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žci/F 16 Praha - Strahov 4.56
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R01 5 Praha - Strahov 08.86
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Žci/B8 1 Praha-Strahov 21.01