Karta atleta

Export do excelu
  • Majer Tomáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.33 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
60 m 07.43 Bílina 15.6.2019
60 m 07.57 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
100 m 11.83 Ústí nad Labem 9.6.2019
150 m 17.17 Děčín 5.6.2019
150 m 18.42 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
200 m 23.67 Ústí nad Labem 9.6.2019
200 m 24.45 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 36.37 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 37.64 h Ostrava 2.3.2019
400 m 54.89 Lovosice 8.5.2019
800 m 2:26.62 Ústí nad Labem 1.5.2018
1500 m 4:51.31 Ústí nad Labem 21.5.2019
60 m překážek 12.09 Bílina 6.5.2017
pohár rozhlasu 1292 Plzeň 11.6.2019
pětiboj 1368 Bílina 6.5.2017
hod kriketovým míčkem 24.80 Bílina 6.5.2017
skok daleký 3.73 Bílina 6.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.43 Bílina 15.6.2019
60 m 07.57 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
100 m 11.83 Ústí nad Labem 9.6.2019
150 m 17.17 Děčín 5.6.2019
150 m 18.42 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
200 m 23.67 Ústí nad Labem 9.6.2019
200 m 24.45 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 36.37 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 37.64 h Ostrava 2.3.2019
400 m 54.89 Lovosice 8.5.2019
1500 m 4:51.31 Ústí nad Labem 21.5.2019
pohár rozhlasu 1292 Plzeň 11.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/R1 2 Jablonec nad Nisou 36.99
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/R2 6 Jablonec nad Nisou 07.59
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 36.37
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/F Bílina 07.43
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 1 Bílina 17.23
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m/Žci/B01 1 Bílina 37.26
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R02 1 Bílina 07.51
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žci 11 Plzeň 1292
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žci/B03 1 Plzeň 07.57
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 1500 m/Žci/B02 1 Plzeň 4:52.81
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 100 m/M/FA Ústí nad Labem 11.83
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 100 m/M/R02 2 Ústí nad Labem 12.00
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 200 m/M/B05 1 Ústí nad Labem 23.67
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 1 Děčín 17.17
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m/Žci/B01 1 Děčín 37.93
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žci/B02 1 Děčín 07.49
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) poharR/Žci 6 Ústí nad Labem 1261
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) 60 m/Žci/B03 2 Ústí nad Labem 07.70
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) 1500 m/Žci/B02 3 Ústí nad Labem 4:51.31
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) 60 m/Žci/B03 1 Ústí nad Labem 07.44
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) 1500 m/Žci/B02 3 Ústí nad Labem 5:02.13
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) poharR/Žci Ústí nad Labem 1280
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 150 m/Žci/B01 1 Ústí nad Labem 17.95
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 300 m/Žci/B01 1 Ústí nad Labem 37.93
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/B01 2 Ústí nad Labem 07.41
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 100 m/M/FA Lovosice DNS
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 100 m/M/R02 2 Lovosice 11.85
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 400 m/M/B02 1 Lovosice 54.89
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/R2 1 Ústí nad Labem 07.48
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/F Ústí nad Labem 07.43
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 4 Ostrava 07.59
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/R4 1 Ostrava 37.75
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/F Ostrava 37.64
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B2 7 Jablonec nad Nisou 07.65
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 150 m/M/B4 Jablonec nad Nisou DNS
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žci/B03 MS Praha - Stromovka 39.79
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 300 m/Žci/B01 2 Jablonec nad Nisou 40.78
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žci/B01 1 Jablonec nad Nisou 18.42
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/R04 MS Jablonec nad Nisou 07.57
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R03 3 Praha - Strahov 07.62
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B09 1 Praha - Strahov 24.45
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B02 MS Praha - Strahov 18.51