Karta atleta

Export do excelu
  • Halátek Pavel
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Luboš Kummer
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 Praha - Eden 05.10.2019
60 m 07.56 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m 11.45 Ptuj 28.09.2019
150 m 16.72 Kolín 20.09.2019
150 m 16.73 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 22.44 Opava 08.06.2019
300 m 40.48 Třinec 22.05.2018
600 m 2:35.67 Opava 19.06.2013
800 m 2:46.94 Opava 13.09.2017
800 m 3:28.30 h Opava 03.03.2016
1000 m 3:30.41 Opava 10.10.2018
50 m překážek 09.83 Opava 12.06.2013
60 m překážek 09.67 Brno 26.06.2017
60 m překážek 09.17 h Opava 07.01.2018
pohár rozhlasu 1967 Olomouc 12.06.2018
středoškolský pohár 1154 Opava 24.09.2019
pětiboj 1722 Opava 22.04.2017
pětiboj hala 1236 h Opava 03.03.2016
čtyřboj 2297 Opava 10.10.2018
hod kriketovým míčkem 43.76 Opava 13.09.2017
vrh koulí 3kg 10.16 h Ostrava 03.02.2017
vrh koulí 4kg 11.81 Opava 03.05.2018
vrh koulí 4kg 09.18 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 7.10 Opava 08.06.2019
skok daleký 7.05 h Praha-Stromovka 07.12.2019
trojskok 13.59 Opava 20.08.2019
trojskok 10.63 h Opava 28.01.2018
skok o tyči 0.50 Opava 13.08.2013
skok vysoký 1.56 Opava 24.09.2019
skok vysoký 1.62 h Třinec 01.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.29 Praha - Eden 05.10.2019
100 m 11.45 Ptuj 28.09.2019
150 m 16.72 Kolín 20.09.2019
150 m 16.73 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 22.44 Opava 08.06.2019
pohár rozhlasu 1552 Opava 21.05.2019
středoškolský pohár 1154 Opava 24.09.2019
skok daleký 7.10 Opava 08.06.2019
skok daleký 7.05 h Praha-Stromovka 07.12.2019
trojskok 13.59 Opava 20.08.2019
skok vysoký 1.56 Opava 24.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 16.73
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci Praha-Stromovka 7.05
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 Praha - Eden DNS
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žci Praha - Eden 6.42
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R3 1 Praha - Eden 07.29
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/FA Praha - Eden 07.31
28.09.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 100 m/Žci/B1 3 Ptuj 11.45
28.09.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň dálka/Žci Ptuj 6.80
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) strPohar/Dci 15 Opava 1154
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) dálka/Dci Opava 6.60
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) výška/Dci 7 Opava 1.56
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/KB 2 Kolín 6.42
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/R3 1 Kolín 16.81
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/S1 1 Kolín 16.72
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F Kolín 7.00
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/F Kolín 16.90
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/FA Uherské Hradiště 07.34
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F Uherské Hradiště 6.66
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/R02 1 Uherské Hradiště 07.35
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B01 2 Frýdek-Místek 07.38
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žci/B01 Frýdek-Místek DNS
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) dálka/M 9 Brno 6.02
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 10 Břeclav 6.36
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 2 Břeclav 22.91
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) trojskok/M Opava 13.59
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) dálka/M Opava 6.70
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 3 Opava 22.64
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/K1 3 Jablonec nad Nisou 6.35
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou 6.73
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žci 7 Plzeň 1449
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žci/B01 2 Plzeň 07.38
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žci Plzeň 6.50
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/M Opava 7.10
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B02 1 Opava 22.44
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B04 1 Třinec 07.46
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žci Tyršův stadión, Opava 1550
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žci Tyršův stadión, Opava 07.44
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žci Tyršův stadión, Opava 7.02
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) poharR/Žci Opava 1552
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 60 m/Žci/B01 1 Opava 07.33
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) dálka/Žci Opava 6.87
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M Třinec 6.94
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B05 1 Třinec 22.83
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) dálka/Žci Ostrava - Vítkovice 6.43
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B01 1 Ostrava - Vítkovice 16.80
23.04.2019 1.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B02 1 Opava 17.33
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) devítiboj/Žci Opava DNF
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci Opava DNF
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žci Opava DNF
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Žci Opava NM
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Žci Opava NM
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) koule 4kg/Žci Opava NM
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) dálka/Žci Opava 6.51
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) tyč/Žci Opava NM