Karta atleta

Export do excelu
  • Samuel Granát
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér:
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 Bílina 17.05.2016
60 m 09.49 h Praha - Strahov 14.01.2017
150 m 23.34 h Praha - Strahov 14.01.2017
150 m 22.88 Bílina 09.05.2018
800 m 2:49.99 Ústí nad Labem 22.09.2016
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.54 Bílina 13.09.2016
skok vysoký 1.25 Bílina 25.05.2017
skok daleký 3.65 h Praha - Strahov 14.01.2017
skok daleký 4.15 Chomutov 06.09.2018
vrh koulí 4kg 08.17 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
vrh koulí 4kg 08.73 Chomutov 03.09.2019
vrh koulí 5kg 07.29 Bílina 04.06.2020
hod diskem 1kg 29.99 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod kladivem 4kg 22.14 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod oštěpem 600g 24.52 Děčín 05.06.2019
hod oštěpem 700g 24.59 Bílina 04.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.29 Ústí nad Labem 22.09.2016
pětiboj 1037 Ústí nad Labem 22.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 08.17 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
vrh koulí 4kg 08.73 Chomutov 03.09.2019
hod diskem 1kg 29.99 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod kladivem 4kg 22.14 Ústí nad Labem 02.06.2019
hod oštěpem 600g 24.52 Děčín 05.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) hod diskem 1kg/Žci 9 Karlovy Vary 25.78
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) hod kladivem 4kg/Žci 11 Karlovy Vary 22.05
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) hod diskem 1kg/Žci 4 Chomutov 27.53
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 7 Chomutov 08.73
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Žci/F Děčín 29.90
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) hod kladivem 4kg/Žci/F Děčín 20.41
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Žci/F 8 Děčín 24.52
02.06.2019 Krajský vrhačský pohár Ústí nad Labem - 3. kolo (Athletic club Ústí nad Labem) hod diskem 1kg/Žci/F Ústí nad Labem 29.99
02.06.2019 Krajský vrhačský pohár Ústí nad Labem - 3. kolo (Athletic club Ústí nad Labem) hod kladivem 4kg/Žci/F Ústí nad Labem 22.14
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B01 Ústí nad Labem DNS
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) vrh koulí 4kg/Žci Ústí nad Labem DNS
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) hod oštěpem 600g/Žci/F Ústí nad Labem DNS
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) hod oštěpem 600g/Žci 5 Ústí nad Labem 23.68
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) vrh koulí 4kg/Žci 6 Jablonec nad Nisou 08.17