Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Kubka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.34 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m 07.83 Nýřany 23.08.2022
100 m 12.53 Písek 21.05.2022
150 m 19.96 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 19.08 Nýřany 23.08.2022
200 m 27.62 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 25.70 Klatovy 14.05.2022
300 m 43.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 39.94 Domažlice 14.08.2022
400 m 57.01 Cheb 06.06.2021
500 m 1:19.86 Cheb 16.05.2020
600 m 1:38.29 Cheb 27.04.2022
800 m 2:19.74 Bílina 15.08.2020
1000 m 3:08.5 Ostrov 27.05.2020
1500 m 5:17.02 Ostrov 04.09.2019
60 m překážek (0.76) 13.51 h Praha - Stromovka 22.01.2017
60 m překážek (0.76) 12.39 Chodov 29.04.2017
200 m překážek (0.76) 28.34 Domažlice 17.09.2022
300 m překážek (0.84) 44.36 Písek 10.07.2021
400 m překážek (0.91) 63.20 Cheb 04.06.2022
skok vysoký 1.41 Stříbro 01.06.2019
skok daleký 3.92 h Praha - Stromovka 22.01.2017
skok daleký 5.00 Nýřany 25.08.2020
hod kriketovým míčkem 47.82 Chodov 14.09.2017
středoškolský pohár 0936 Karlovy Vary 14.09.2022
pětiboj 0833 Mariánské Lázně 11.05.2016
sprintérský trojboj 1530 Bílina 13.08.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.36 Mariánské Lázně 10.09.2019
60 m 08.34 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m 13.82 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 20.16 Mariánské Lázně 10.09.2019
150 m 19.96 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 27.67 Stříbro 25.08.2019
300 m 45.01 Cheb 27.04.2019
300 m 43.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:23.80 Karlovy Vary 14.09.2019
1500 m 5:17.02 Ostrov 04.09.2019
skok vysoký 1.41 Stříbro 01.06.2019
skok daleký 4.59 Karlovy Vary 14.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 300 m/Žci/B02 3 Praha - Strahov 43.51
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 150 m/Žci/B05 4 Praha - Strahov 20.49
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 7 Praha-Stromovka 08.34
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B8 5 Praha-Stromovka 19.96
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B2 2 Praha-Stromovka 43.14
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/Žci 8 Chodov 7:11
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok daleký/Žci 18 Karlovy Vary 4.59
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 800 m/Žci 9 Karlovy Vary 2:23.80
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žci Mariánské Lázně 08.36
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Mariánské Lázně 20.16
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) skok vysoký/Žci 4 Ostrov 1.38
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 1500 m/Žci/F 4 Ostrov 5:17.02
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 1500 m/Dci 5 Písek 5:18.04
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/M/F 9 Stříbro 2:28.53
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B04 2 Stříbro 27.67
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žci/B02 2 Nýřany 20.52
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žci Nýřany 4.16
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/M 18 Nýřany 4.33
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/M/B04 4 Nýřany 28.23
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/M 11 Plzeň 2:29.37
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B03 4 Plzeň 28.47
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žci/F 11 Stříbro 1.41
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žci/F 12 Stříbro 4.30
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B05 1 Stříbro 20.47
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R03 6 Nýřany 14.54
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/M/B04 4 Nýřany 28.37
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dci/R02 6 Karlovy Vary 13.97
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dci/B04 6 Karlovy Vary 28.17
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/M/B02 Ostrov DNS
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/M/B02 Ostrov DNS
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 800 m/Žci 7 Chodov 2:29.44
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/R02 2 Chodov 08.70
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žci/B01 6 Karlovy Vary 13.82
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žci/B01 4 Karlovy Vary 28.06
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žci/B02 2 Karlovy Vary 08.53
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/M/B01 8 Cheb 45.01
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B02 5 Cheb 08.69
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B03 7 Cheb 21.67
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žci 12 Bělá nad Radbuzou 0:08:36
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R05 MS Praha - Stromovka 08.87
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B07 MS Praha - Stromovka 20.90
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/B02 5 Praha - Stromovka 08.86
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Žci/B02 1 Praha - Stromovka 44.98
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žci/B02 4 Praha - Stromovka 21.21
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/R03 MS Praha - Strahov 08.76
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 300 m/Žci/B03 MS Praha - Strahov 45.19
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B04 MS Praha - Strahov 21.30