Karta atleta

Export do excelu
  • Kružík Tomáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér Suchá Eva
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Jihlava 16.05.2019
60 m 07.86 Jihlava 01.09.2019
60 m 09.17 h Praha - Strahov 21.01.2017
150 m 19.54 Jihlava 04.05.2019
150 m 19.88 h Praha - Strahov 20.01.2019
300 m 42.20 Třebíč 26.05.2019
500 m 1:25.7 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:44.20 Nové Město na Moravě 17.06.2017
1000 m 3:33.21 Třebíč 11.05.2019
60 m překážek 11.19 Jihlava 13.05.2017
60 m překážek 09.53 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek 16.93 Třebíč 11.05.2019
200 m překážek 31.61 Jihlava 01.09.2019
pohár rozhlasu 0239 Jihlava 16.05.2017
středoškolský pohár 1042 JIhlava 18.09.2019
středoškolský pohár 0531 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1462 Jihlava 13.05.2017
devítiboj 3484 Třebíč 11.05.2019
vrhačský trojboj 1103 Třebíč 23.05.2019
čtyřboj 1362 Pacov 04.06.2017
hod diskem 1kg 24.57 Třebíč 23.05.2019
hod oštěpem 500g 25.23 Jihlava 09.09.2017
hod oštěpem 600g 39.43 Třebíč 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 52.32 Jihlava 09.09.2017
hod plným míčem 2kg 07.90 Jihlava 16.05.2019
vrh koulí 3kg 07.89 Humpolec 16.09.2017
vrh koulí 4kg 08.80 Třebíč 23.05.2019
skok daleký 5.81 Jihlava 26.09.2019
skok daleký 5.74 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
skok o tyči 2.20 Třebíč 11.05.2019
skok vysoký 1.47 Třebíč 11.05.2019
skok vysoký 1.50 h Jihlava 22.01.2020
Přespolní běh 0:04:36 Jihlava 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.50 h Jihlava 22.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 18 Praha - Stromovka 5.27
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B04 6 Praha - Stromovka 09.53
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dci 18 Ostrava - Vítkovice 5.74
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 122 Ostrava - Vítkovice 0531
19.10.2019 KP v přespolním běhu (Atletika Jihlava z.s.) Přespolní běh/Žci 10 Jihlava 0:04:36
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 60 m př./Žcm/B01 Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žcm Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žcm/B01 Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žcm Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žcm Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žcm Jihlava DNS
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) dálka/Dci 9 Jihlava 5.81
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) strPohar/Dci 65= Jihlava 0000
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) dálka/Dci 4 JIhlava 5.63
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 60 m/Dci 6 JIhlava 08.09
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) strPohar/Dci 8 JIhlava 1042
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/B01 5 Pacov 08.03
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žci 4 Pacov 5.32
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Žci 6 Pacov 33.46
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/F Jihlava 07.86
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 200 m př./Žci Jihlava 31.61
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žci/F Jihlava 5.33
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Jihlava 07.94
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Žci/F Pacov 36.67
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1kg/Žci/F 13 Pacov 24.12
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci 8 Třebíč 4.97
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B01 2 Třebíč 07.90
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/B01 2 Třebíč 42.20
23.05.2019 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh. tr./Žci 4 Třebíč 1103
23.05.2019 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Žci 6 Třebíč 24.57
23.05.2019 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 600g/Žci 4 Třebíč 32.20
23.05.2019 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 4kg/Žci 5 Třebíč 08.80
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 50 m/M 4= Jihlava 07.2
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 500 m/M 5 Jihlava 1:25.7
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) plný míč 2kg/J/F 9= Jihlava 07.90
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) devítiboj/Žci Třebíč 3484
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B01 3 Třebíč 08.05
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1000 m/Žci/F 5 Třebíč 3:33.21
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žci/B01 3 Třebíč 16.93
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Žci/F 5 Třebíč 23.36
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 600g/Žci/F Třebíč 39.43
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 4kg/Žci/F 4 Třebíč 08.62
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F Třebíč 4.83
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) tyč/Žci/F 5 Třebíč 2.20
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žci/F Třebíč 1.47
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/F Třebíč 42.61
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B02 2 Třebíč 08.10
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 600g/Žci/F 5 Jihlava 31.94
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žci/F 7 Jihlava 5.05
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žci/B03 3 Jihlava 19.54
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žci/F MS Praha - Strahov 5.03
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) výška/Žci Jihlava 1.45
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) dálka/Žci/F Praha - Strahov 5.51
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B03 1 Praha - Strahov 19.88