Karta atleta

Export do excelu
  • Haidelmeier Michal
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Greinerová Monika
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Karlovy Vary 11.05.2019
60 m 07.70 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 12.26 Vlašim 22.06.2019
150 m 20.86 Plzeň 03.05.2017
150 m 22.09 h Praha - Strahov 11.02.2017
200 m 24.15 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 45.25 Plzeň 03.05.2017
300 m 43.57 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:34.62 Plzeň 17.06.2017
1000 m 3:18.21 Karlovy Vary 11.05.2019
1000 m 2:59.16 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 09.92 Plzeň 17.06.2017
60 m překážek 08.7 h Plzeň 16.12.2018
100 m překážek 13.89 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek 27.55 Karlovy Vary 14.09.2019
pětiboj 1986 Plzeň 17.06.2017
sedmiboj hala 3749 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
devítiboj 4267 Karlovy Vary 11.05.2019
hod diskem 1kg 30.39 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 600g 30.82 Plzeň 06.09.2018
hod kriketovým míčkem 35.39 Plzeň 23.09.2016
vrh koulí 3kg 09.97 Plzeň (Skvrňany) 17.09.2017
vrh koulí 4kg 11.72 Karlovy Vary 14.09.2019
vrh koulí 4kg 10.26 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 10.25 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 5.93 Vlašim 22.06.2019
skok daleký 6.07 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.30 Karlovy Vary 11.05.2019
skok o tyči 2.20 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 1.63 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
200 m 24.15 h Praha - Stromovka 19.01.2020
1000 m 2:59.16 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 08.71 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
sedmiboj hala 3749 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 5kg 10.25 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.07 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 10 Praha - Stromovka 5.96
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B03 5 Praha - Stromovka 08.83
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 8 Praha-Stromovka 5.70
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B1 5 Praha - Eden 13.89
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B1 3 Praha - Eden 27.57
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Žci 14 Praha - Eden 10.97
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R1 2 Kolín 14.17
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/S2 5 Kolín 14.29
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/R5 4 Kolín 28.86
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m př./Žci/B01 2 Karlovy Vary 14.06
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) koule 4kg/Žci 6 Karlovy Vary 11.72
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m př./Žci/B02 1 Karlovy Vary 27.55
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žci 4 Stříbro 5.44
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kladivo 4kg/Žci Stříbro DNS
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žci/B01 2 Stříbro 14.44
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/F 4 Domažlice 07.84
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žci Domažlice 5.69
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R02 3 Domažlice 07.91
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/M 8 Vlašim 5.93
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R03 3 Vlašim 12.26
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FB Vlašim DQ
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 200 m př./Žci/B01 2 Domažlice 29.27
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žci 4 Domažlice 5.43
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) koule 4kg/Žci Domažlice 11.27
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) devítiboj/Žci/F 14 Zlín 4150
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žci/B3 7 Zlín 14.75
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 1kg/Žci 7 Zlín 30.39
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/Žci Zlín 2.20
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 600g/Žci 12 Zlín 28.88
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B2 6 Zlín 07.98
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žci 11 Zlín 5.36
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 4kg/Žci 14 Zlín 10.80
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žci 10 Zlín 1.63
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Žci/B 14 Zlín 3:25.68
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 100 m př./Žci/B01 1 Klatovy 14.4
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) dálka/Žci/F Klatovy 5.44
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) devítiboj/Žci Karlovy Vary 4267
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m př./Žci Karlovy Vary 14.68
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) disk 1kg/Žci Karlovy Vary 28.32
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 60 m/Žci Karlovy Vary 07.79
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) oštěp 600g/Žci Karlovy Vary 28.32
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) tyč/Žci Karlovy Vary 2.30
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 1000 m/Žci Karlovy Vary 3:18.21
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) koule 4kg/Žci Karlovy Vary 10.51
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) dálka/Žci Karlovy Vary 5.83
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) výška/Žci Karlovy Vary 1.56
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žci Plzeň 5.84
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Žci/B01 2 Plzeň 14.76
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žci/F Praha - Stromovka 5.58
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žci/B01 2 Praha - Stromovka 09.07
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) dálka/Dci/F Praha - Stromovka 5.85
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Jablonec nad Nisou 07.96
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žci 6 Jablonec nad Nisou 5.49
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Žci 10 Jablonec nad Nisou 10.26
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci 14 Jablonec nad Nisou 1.45
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci/B2 2 Jablonec nad Nisou 09.10
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žci Jablonec nad Nisou NM
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Žci/B1 6 Jablonec nad Nisou 3:12.02
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Žci 13 Jablonec nad Nisou 3178