Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Haidelmeier
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Kupka Dalibor, Neckář František
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2022: MSJ-400 m/R, 4x400 m/7.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Junioři
4 x 400 m kombinovaná 3:07.48 Cali 05.08.2022
Dráha Dorostenci
4 x 100 m - oddíl 42.22 Kladno 19.06.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Karlovy Vary 12.05.2019
60 m 07.51 h Plzeň 08.01.2022
100 m 11.15 Domažlice 08.05.2022
150 m 22.09 h Praha - Strahov 11.02.2017
150 m 16.90 Plzeň 22.05.2021
200 m 22.35 Domažlice 08.05.2022
200 m 22.02 h Praha - Stromovka 22.01.2023
300 m 37.50 Stříbro 23.05.2020
300 m 34.02 h Praha - Stromovka 24.01.2023
400 m 47.63 h Ostrava 19.02.2022
400 m 46.83 Ostrava 31.05.2022
800 m 2:34.62 Plzeň 17.06.2017
1000 m 3:18.21 Karlovy Vary 12.05.2019
1000 m 2:59.16 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek [99,1 cm] 08.57 h Praha - Stromovka 29.01.2022
60 m překážek [91,4 cm] 08.57 h Ostrava 06.03.2021
60 m překážek [83,8 cm] 08.83 h Praha - Stromovka 14.12.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.00 h Plzeň 29.01.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.92 Plzeň 17.06.2017
100 m překážek [83,8cm] 13.89 Praha - Eden 05.10.2019
110 m překážek [99,1 cm] 16.57 Praha - Eden 26.09.2020
110 m překážek [91,4 cm] 15.12 Karlovy Vary 27.06.2020
200 m překážek [76,2 cm] 27.55 Karlovy Vary 14.09.2019
300 m překážek [83,8 cm] 37.80 Kladno 20.06.2021
400 m překážek [91,4 cm] 52.93 Písek 21.05.2022
400 m překážek [83,8 cm] 54.07 Brno 14.08.2021
skok vysoký 1.63 Zlín 01.06.2019
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.20 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok o tyči 2.30 Karlovy Vary 11.05.2019
skok daleký 6.07 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.04 Pacov 05.07.2020
vrh koulí 3kg 09.97 Plzeň (Skvrňany) 17.09.2017
vrh koulí 4kg 10.26 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 4kg 11.72 Karlovy Vary 14.09.2019
vrh koulí 5kg 10.25 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod diskem 1kg 30.39 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 600g 30.82 Plzeň 06.09.2018
hod kriketovým míčkem 35.39 Plzeň 23.09.2016
středoškolský pohár 1214 Plzeň 13.09.2022
pětiboj 1986 Plzeň 17.06.2017
sedmiboj hala [Zci] 3178 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj hala [Dci] 3749 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 4267 Karlovy Vary 12.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.96 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m 07.79 Karlovy Vary 12.05.2019
100 m 12.26 Vlašim 22.06.2019
1000 m 3:12.02 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1000 m 3:18.21 Karlovy Vary 12.05.2019
60 m překážek [83,8 cm] 08.83 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek [83,8cm] 13.89 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek [76,2 cm] 27.55 Karlovy Vary 14.09.2019
skok vysoký 1.45 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.63 Zlín 01.06.2019
skok o tyči 2.30 Karlovy Vary 11.05.2019
skok daleký 5.93 Vlašim 22.06.2019
skok daleký 5.96 h Praha - Stromovka 14.12.2019
vrh koulí 4kg 10.26 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 4kg 11.72 Karlovy Vary 14.09.2019
hod diskem 1kg 30.39 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 600g 28.88 Zlín 31.05.2019
sedmiboj hala [Zci] 3178 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
devítiboj 4267 Karlovy Vary 12.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 10 Praha - Stromovka 5.96
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B03 5 Praha - Stromovka 08.83
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 8 Praha-Stromovka 5.70
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B1 5 Praha - Eden 13.89
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B1 3 Praha - Eden 27.57
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci 14 Praha - Eden 10.97
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/R1 2 Kolín 14.17
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/S2 5 Kolín 14.29
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/R5 4 Kolín 28.86
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B01 2 Karlovy Vary 14.06
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) vrh koulí 4kg/Žci 6 Karlovy Vary 11.72
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B02 1 Karlovy Vary 27.55
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žci 4 Stříbro 5.44
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kladivem 4kg/Žci Stříbro DNS
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B01 2 Stříbro 14.44
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/F 4 Domažlice 07.84
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) skok daleký/Žci Domažlice 5.69
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R02 3 Domažlice 07.91
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/M 8 Vlašim 5.93
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R03 3 Vlašim 12.26
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FB Vlašim DQ
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B01 2 Domažlice 29.27
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) skok daleký/Žci 4 Domažlice 5.43
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci Domažlice 11.27
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) devítiboj/Žci/F 14 Zlín 4150
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B3 7 Zlín 14.75
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 7 Zlín 30.39
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/Žci Zlín 2.20
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 12 Zlín 28.88
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B2 6 Zlín 07.98
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žci 11 Zlín 5.36
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 14 Zlín 10.80
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žci 10 Zlín 1.63
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Žci/B 14 Zlín 3:25.68
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B01 1 Klatovy 14.4
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) skok daleký/Žci/F Klatovy 5.44
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) devítiboj/Žci Karlovy Vary 4267
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m překážek [83,8cm]/Žci Karlovy Vary 14.68
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) hod diskem 1kg/Žci Karlovy Vary 28.32
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 60 m/Žci Karlovy Vary 07.79
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) hod oštěpem 600g/Žci Karlovy Vary 28.32
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok o tyči/Žci Karlovy Vary 2.30
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 1000 m/Žci Karlovy Vary 3:18.21
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) vrh koulí 4kg/Žci Karlovy Vary 10.51
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok daleký/Žci Karlovy Vary 5.83
12.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) skok vysoký/Žci Karlovy Vary 1.56
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci Plzeň 5.84
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B01 2 Plzeň 14.76
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žci/F Praha - Stromovka 5.58
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B01 2 Praha - Stromovka 09.07
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok daleký/Dci/F Praha - Stromovka 5.85
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Jablonec nad Nisou 07.96
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci 6 Jablonec nad Nisou 5.49
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 10 Jablonec nad Nisou 10.26
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žci 14 Jablonec nad Nisou 1.45
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B2 2 Jablonec nad Nisou 09.10
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Žci Jablonec nad Nisou NM
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Žci/B1 6 Jablonec nad Nisou 3:12.02
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Zci]/Žci 13 Jablonec nad Nisou 3178