Karta atleta

Export do excelu
  • Ullman Jan
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér František Procházka
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 Slaný 24.5.2019
60 m 07.40 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
100 m 11.85 Bílina 18.5.2019
150 m 17.60 Kadaň 18.6.2019
150 m 17.38 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.41 Bílina 18.5.2019
200 m 24.63 h Vídeň 26.1.2019
300 m 36.40 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
sprintérský trojboj 2060 Bílina 17.8.2019
pohár rozhlasu 0993 Kladno 10.5.2018
skok daleký 5.29 Kladno 27.4.2018
skok daleký 5.42 h Chemnitz 5.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.49 Slaný 24.5.2019
60 m 07.40 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
100 m 11.85 Bílina 18.5.2019
150 m 17.60 Kadaň 18.6.2019
150 m 17.38 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.41 Bílina 18.5.2019
200 m 24.63 h Vídeň 26.1.2019
300 m 36.40 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
sprintérský trojboj 2060 Bílina 17.8.2019
skok daleký 5.42 h Chemnitz 5.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B03 5 Bílina 07.51
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M 14 Bílina 2060
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B04 3 Bílina 12.05
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B03 4 Bílina 23.82
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/R2 1 Jablonec nad Nisou 36.50
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 36.40
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 60 m/Žci/B01 3 Kadaň 07.78
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 150 m/Žci/B01 2 Kadaň 17.60
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R01 1 Kladno 07.52
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA Kladno 07.54
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 1 Kladno 36.78
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R01 8 Kladno 11.87
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B03 3 Kladno 23.69
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/FA Slaný 07.49
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 300 m/Žci/B01 1 Slaný 36.99
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R02 1 Slaný 07.54
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B01 5 Bílina 23.41
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R03 3 Bílina 11.85
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 1 Kladno 37.43
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA Kladno 07.56
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R04 1 Kladno 07.74
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B04 1 Kladno 18.03
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci Český Brod 07.44
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 2 Ostrava 07.46
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 7 Ostrava 07.48
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R3 1 Ostrava 17.39
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F 5 Ostrava 17.38
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 17.69
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.46
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 3 Ostrava - Vítkovice 07.40
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R03 MS Praha - Stromovka 07.43
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B05 MS Praha - Stromovka 17.77
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B07 Praha - Strahov DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R02 Praha - Strahov DNS
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) dálka/J 11 Lipsko 5.35
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/Žci/R1 2 Lipsko 07.63
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/Žci/F 4 Lipsko 07.62
26.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/M/R8 5 Vídeň 07.62
26.01.2019 Mezinárodní mítink 200 m/M/B6 4 Vídeň 24.63
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/FA Praha - Strahov 07.51
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R03 1 Praha - Strahov 07.51
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B11 1 Praha - Strahov 18.05
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/R1 1 Chemnitz 07.81
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/F Chemnitz 07.58
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žci Chemnitz 5.42