Karta atleta

Export do excelu
  • Sedlář Petr
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Stanislav Laciga
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.52 Zlín 02.05.2019
60 m 07.62 h Olomouc 25.01.2019
100 m 12.48 Chorzów 25.08.2018
150 m 17.32 Otrokovice 05.09.2019
150 m 17.78 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 39.05 Zlín 10.04.2019
300 m 37.91 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
500 m 1:21.8 Zlín 12.04.2017
800 m 2:26.67 Třinec 07.05.2017
60 m překážek 09.55 Brno 26.06.2017
60 m překážek 08.39 h Ostrava 02.03.2019
100 m překážek 13.24 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek 27.52 Znojmo 26.05.2019
pohár rozhlasu 1333 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 2231 Olomouc 26.05.2017
hod kriketovým míčkem 48.68 Olomouc 26.05.2017
skok daleký 6.82 Brno 28.08.2019
skok daleký 6.42 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
trojskok 13.76 Břeclav 24.08.2019
skok vysoký 1.30 Otrokovice 05.05.2016
skok vysoký 1.59 h Zlín 05.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 Zlín 02.05.2019
60 m 07.62 h Olomouc 25.01.2019
150 m 17.32 Otrokovice 05.09.2019
150 m 17.78 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 39.05 Zlín 10.04.2019
300 m 37.91 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
60 m překážek 08.39 h Ostrava 02.03.2019
100 m překážek 13.24 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek 27.52 Znojmo 26.05.2019
pohár rozhlasu 1333 Uherské Hradiště 23.05.2019
skok daleký 6.82 Brno 28.08.2019
skok daleký 6.42 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
trojskok 13.76 Břeclav 24.08.2019
skok vysoký 1.56 h Zlín 04.12.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) výška/Žci/F Zlín 1.56
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 2 Praha - Eden 17.01
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B1 2 Praha - Eden 13.24
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žci Praha - Eden 6.07
28.09.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 100 m př./Žci/B1 2 Ptuj 13.41
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R4 1 Kolín 13.68
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/KA 2 Kolín 6.32
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/S2 1 Kolín 13.44
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F Kolín 13.32
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F Kolín 6.49
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 2 Uherské Hradiště 17.37
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F Uherské Hradiště 6.40
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 1 Uherské Hradiště 13.75
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R1 1 Brno 13.71
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/FA Brno 13.46
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/KA 2 Brno 6.24
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/FA Brno 6.45
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci Otrokovice 6.29
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žci/B01 1 Otrokovice 17.32
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m př./Žci/B01 1 Otrokovice 14.07
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) dálka/M 4 Brno 6.82
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F 4 Břeclav 13.76
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Břeclav NM
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Zlín 07.53
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/M 4 Zlín 6.47
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/K2 3 Jablonec nad Nisou 6.33
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/R2 2 Jablonec nad Nisou 13.46
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou 6.69
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/F 7 Jablonec nad Nisou 13.76
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F 6 Uherské Hradiště 13.52
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 4 Uherské Hradiště 6.53
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci Uherské Hradiště 6.39
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 Uherské Hradiště DNS
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 1 Uherské Hradiště 13.73
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) dálka/Žcm/F MS Zlín 6.28
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R02 MS Zlín 07.58
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci Znojmo 13.67
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žci Znojmo 6.04
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R01 1 Znojmo 14.11
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žci/B01 1 Znojmo 27.52
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žci 4 Uherské Hradiště 1333
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žci/B01 1 Uherské Hradiště 07.58
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žci/F Uherské Hradiště 6.27
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 1 Uherské Hradiště 13.64
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F Uherské Hradiště 6.39
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 1 Uherské Hradiště 17.30
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) poharR/Žci Otrokovice 1314
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) dálka/Žci Otrokovice 6.20
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 60 m/Žci/B03 1 Otrokovice 07.59
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m př./Žci Zlín 27.88
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci Zlín 07.52
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 1 Uherské Hradiště 14.55
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 1 Uherské Hradiště 18.05
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci Uherské Hradiště 6.12
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žci Zlín 14.50
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Zlín 18.29
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žci Zlín 6.22
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Zlín 07.69
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žci Zlín 39.05
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R3 2 Ostrava 08.54
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Ostrava 6.19
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 4 Ostrava 08.39
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.84
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.73
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Ostrava - Vítkovice 6.19
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 8 Ostrava - Vítkovice 6.12
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice DNF
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Ostrava - Vítkovice 6.42
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R02 1 Ostrava - Vítkovice 08.76
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 17.78
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R01 1 Olomouc 08.62
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci Olomouc 5.97
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.62
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FA Olomouc 08.69
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R02 1 Olomouc 07.62
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 5 Ostrava - Vítkovice 5.97
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B04 3 Ostrava - Vítkovice 37.91
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R01 1 Ostrava - Vítkovice 08.81
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice 08.80
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F01 Ostrava - Vítkovice 6.05
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Ostrava - Vítkovice 17.95