Karta atleta

Export do excelu
  • Sedlář Petr
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Eva Kozmíková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.52 Zlín 2.5.2019
60 m 07.62 h Olomouc 25.1.2019
100 m 12.48 Chorzów 25.8.2018
150 m 18.05 Uherské Hradiště 26.4.2019
150 m 17.78 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
300 m 39.05 Zlín 10.4.2019
300 m 37.91 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
500 m 1:21.8 Zlín 12.4.2017
800 m 2:26.67 Třinec 7.5.2017
60 m překážek 09.55 Brno 26.6.2017
60 m překážek 08.39 h Ostrava 2.3.2019
100 m překážek 13.46 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
200 m překážek 27.52 Znojmo 26.5.2019
pohár rozhlasu 1333 Uherské Hradiště 23.5.2019
pětiboj 2231 Olomouc 26.5.2017
hod kriketovým míčkem 48.68 Olomouc 26.5.2017
skok daleký 6.69 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
skok daleký 6.42 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
trojskok 13.52 Uherské Hradiště 22.6.2019
skok vysoký 1.30 Otrokovice 5.5.2016
skok vysoký 1.59 h Zlín 5.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 Zlín 2.5.2019
60 m 07.62 h Olomouc 25.1.2019
150 m 18.05 Uherské Hradiště 26.4.2019
150 m 17.78 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
300 m 39.05 Zlín 10.4.2019
300 m 37.91 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
60 m překážek 08.39 h Ostrava 2.3.2019
100 m překážek 13.46 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
200 m překážek 27.52 Znojmo 26.5.2019
pohár rozhlasu 1333 Uherské Hradiště 23.5.2019
skok daleký 6.69 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
skok daleký 6.42 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
trojskok 13.52 Uherské Hradiště 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Zlín 07.53
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/M 4 Zlín 6.47
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/K2 3 Jablonec nad Nisou 6.33
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/R2 2 Jablonec nad Nisou 13.46
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou 6.69
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/F 7 Jablonec nad Nisou 13.76
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F 6 Uherské Hradiště 13.52
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 4 Uherské Hradiště 6.53
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci Uherské Hradiště 6.39
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 Uherské Hradiště DNS
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 1 Uherské Hradiště 13.73
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) dálka/Žcm/F MS Zlín 6.28
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R02 MS Zlín 07.58
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci Znojmo 13.67
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žci Znojmo 6.04
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R01 1 Znojmo 14.11
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žci/B01 1 Znojmo 27.52
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žci 4 Uherské Hradiště 1333
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žci/B01 1 Uherské Hradiště 07.58
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žci/F Uherské Hradiště 6.27
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 1 Uherské Hradiště 13.64
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F Uherské Hradiště 6.39
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 1 Uherské Hradiště 17.30
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) poharR/Žci Otrokovice 1314
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) dálka/Žci Otrokovice 6.20
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 60 m/Žci/B03 1 Otrokovice 07.59
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m př./Žci Zlín 27.88
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci Zlín 07.52
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 1 Uherské Hradiště 14.55
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 1 Uherské Hradiště 18.05
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci Uherské Hradiště 6.12
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žci Zlín 14.50
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Zlín 18.29
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žci Zlín 6.22
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Zlín 07.69
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žci Zlín 39.05
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R3 2 Ostrava 08.54
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Ostrava 6.19
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 4 Ostrava 08.39
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.84
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.73
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Ostrava - Vítkovice 6.19
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 8 Ostrava - Vítkovice 6.12
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice DNF
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Ostrava - Vítkovice 6.42
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R02 1 Ostrava - Vítkovice 08.76
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 17.78
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R01 1 Olomouc 08.62
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci Olomouc 5.97
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.62
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FA Olomouc 08.69
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R02 1 Olomouc 07.62
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 5 Ostrava - Vítkovice 5.97
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B04 3 Ostrava - Vítkovice 37.91
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R01 1 Ostrava - Vítkovice 08.81
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice 08.80
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F01 Ostrava - Vítkovice 6.05
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Ostrava - Vítkovice 17.95