Karta atleta

Export do excelu
  • Novosad Matěj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Martin Skřivánek
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Pardubice 21.05.2019
60 m 07.67 h Praha - Stromovka 28.01.2020
150 m 18.77 Litomyšl 26.05.2019
150 m 20.37 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
200 m 24.86 h Praha - Strahov 02.02.2020
300 m 41.65 Litomyšl 24.06.2018
300 m 47.50 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
800 m 2:50.50 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
1000 m 3:46.40 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
60 m překážek 09.92 Vlašim 28.09.2017
60 m překážek 08.62 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek 15.43 Chrudim 05.05.2019
200 m překážek 30.79 Svitavy 01.06.2019
pohár rozhlasu 0883 Pardubice 21.05.2019
pětiboj 1606 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
devítiboj 2799 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
hod diskem 1kg 22.47 Pardubice 18.10.2018
hod oštěpem 600g 29.77 Svitavy 16.06.2019
hod kriketovým míčkem 32.86 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
vrh koulí 4kg 08.05 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
vrh koulí 4kg 08.89 h Pardubice 02.02.2019
skok daleký 5.24 Pardubice 09.09.2018
skok daleký 5.19 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok o tyči 3.20 Svitavy 01.06.2019
skok o tyči 3.20 h Ostrava 02.03.2019
skok vysoký 1.61 Pardubice 09.09.2018
skok vysoký 1.60 h Pardubice 02.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 24.86 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m překážek 08.62 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B04 2 Praha - Stromovka 08.78
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) tyč/Žci/F Svitavy 3.15
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 600g/Žci/F 4 Svitavy 29.77
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B03 Svitavy DNS
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) tyč/Žci Svitavy 3.20
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 600g/Žci Svitavy 25.20
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 200 m př./Žci Svitavy 30.79
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) tyč/Žci Litomyšl 3.10
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 600g/Žci 7 Litomyšl 27.69
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žci/B02 1 Litomyšl 18.77
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žci 14 Pardubice 0883
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) výška/Žci/F 9 Pardubice 1.46
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žci/B03 3 Pardubice 08.13
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žci 18 Pardubice - Městský atletický stadion 0737
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) dálka/Žci Pardubice - Městský atletický stadion 4.90
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) výška/Žci 7 Pardubice - Městský atletický stadion 1.48
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) tyč/Žci Chrudim 2.90
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m př./Žci/B01 2 Chrudim 15.43
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žci/B02 2 Chrudim 42.35
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žci 6 Ostrava 3.20
25.02.2019 Oddílové závody žactva (AC Pardubice) tyč/Žci Pardubice 3.18
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 2.61
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 5 Ostrava - Vítkovice 5.19
16.02.2019 Krajské závody ve skocích (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) výška/M Pardubice 1.57
16.02.2019 Krajské závody ve skocích (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) tyč/M Pardubice 2.78
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) výška/Žci Pardubice 1.60
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) koule 4kg/Žci Pardubice 08.89