Karta atleta

Export do excelu
  • Paruch Ondřej
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AKM Viktoria Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.92 Plzeň - Schwarzova 20.09.2019
60 m 07.82 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 12.78 Stříbro 25.08.2019
150 m 19.18 Stříbro 07.09.2019
150 m 18.34 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 26.24 Nýřany 19.05.2019
200 m 24.59 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 41.9 Klatovy 16.05.2019
300 m 39.97 h Praha - Strahov 10.01.2020
500 m 1:18.23 Plzeň 01.05.2019
600 m 1:45.36 Plzeň 04.05.2018
800 m 2:30.70 Plzeň 06.09.2018
60 m překážek 10.37 Domažlice 25.05.2017
60 m překážek 09.01 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m překážek 14.89 Karlovy Vary 14.09.2019
200 m překážek 28.99 Domažlice 12.06.2019
středoškolský pohár 1065 Plzeň 17.09.2019
hod diskem 1kg 26.22 Sušice 19.04.2019
hod oštěpem 600g 27.10 Plzeň - Schwarzova 20.09.2019
hod kriketovým míčkem 32.88 Domažlice 06.09.2017
vrh koulí 4kg 10.30 Plzeň - Schwarzova 10.09.2019
skok daleký 5.63 Plzeň 17.09.2019
skok daleký 5.68 h Plzeň 14.01.2020
skok vysoký 1.46 Plzeň 18.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Praha - Stromovka 25.01.2020
150 m 18.34 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 24.59 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 39.97 h Praha - Strahov 10.01.2020
60 m překážek 09.01 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 5.68 h Plzeň 14.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) strPohar/Dci 22 Domažlice 1056
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) dálka/Dci 8 Domažlice 5.49
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) 60 m/Dci/B03 2 Domažlice 07.94
20.09.2019 4. Viktoriánek 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žci/FA Plzeň - Schwarzova 07.92
20.09.2019 4. Viktoriánek 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žci/R02 1 Plzeň - Schwarzova 07.93
20.09.2019 4. Viktoriánek 2019 (AKM Viktoria Plzeň) oštěp 600g/Žci Plzeň - Schwarzova 27.10
20.09.2019 4. Viktoriánek 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/Žci Plzeň - Schwarzova DNF
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (SŠINFIS Plzeň) strPohar/Dci 11 Plzeň 1065
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (SŠINFIS Plzeň) dálka/Dci 4 Plzeň 5.63
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (SŠINFIS Plzeň) 60 m/Dci Plzeň 08.01
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m př./Žci/B01 6 Karlovy Vary 14.89
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m př./Žci/B01 6 Karlovy Vary 30.07
10.09.2019 3. Viktoriánek 2019 (AKM Viktoria Plzeň) koule 4kg/Žci/F Plzeň - Schwarzova 10.30
10.09.2019 3. Viktoriánek 2019 (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žci/F Plzeň - Schwarzova 5.41
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žci 6 Stříbro 5.19
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žci/B01 4 Stříbro 15.40
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B02 1 Stříbro 19.18
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/M/F Stříbro 5.33
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FB 6 Stříbro 13.01
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R03 4 Stříbro 12.78
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/M/F 5 Nýřany 08.01
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/M/F 4 Nýřany 19.38
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) dálka/M Nýřany 5.30
06.08.2019 2. kontrolní závody AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žci/F Sušice 5.44
06.08.2019 2. kontrolní závody AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) oštěp 600g/Žci/F Sušice 25.97
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/R03 Nýřany DNS
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/M/B03 Nýřany DNS
18.06.2019 2.Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň) výška/Žci/F Plzeň 1.46
18.06.2019 2.Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žci/F Plzeň 5.19
18.06.2019 2.Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň) koule 4kg/Žci/F Plzeň 09.71
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 200 m př./Žci/B01 1 Domažlice 28.99
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žci Domažlice 5.49
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 150 m/Žci/B02 1 Domažlice 19.27
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R01 Plzeň DNS
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B02 Plzeň DNS
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m př./Žci/F Stříbro 29.28
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žci/B01 1 Stříbro 15.42
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žci/F Nýřany 08.10
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žci/F Nýřany 19.15
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/M/B01 5 Nýřany 26.24
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R03 5 Nýřany 12.98
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 100 m př./Žci/B01 2 Klatovy 15.4
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 300 m/Žci/B01 4 Klatovy 41.9
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Žci/B01 3 Plzeň 14.92
01.05.2019 1. Viktoriánek" 2019 (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žci/F Plzeň 4.98
01.05.2019 1. Viktoriánek" 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 500 m/Žci Plzeň 1:18.23
01.05.2019 1. Viktoriánek" 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žci/B01 2 Plzeň 08.16
19.04.2019 1. kontrolní závody (AKM Viktoria Plzeň) disk 1kg/Žci Sušice 26.22
19.04.2019 1. kontrolní závody (AKM Viktoria Plzeň) oštěp 600g/Žci Sušice 22.78
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žci/B01 6 Praha - Stromovka 09.99
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B02 1 Praha - Stromovka 19.50