Karta atleta

Export do excelu
  • Kristián Kulhánek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Procházka František
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 Kolín 27.05.2018
60 m 08.14 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 21.08 Kladno 17.06.2017
150 m 18.40 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 24.72 h Lipsko 08.02.2020
300 m 41.82 Hranice 06.10.2018
60 m překážek (0.76) 11.0 Kolín 07.05.2016
60 m překážek (0.91) 09.31 h Lipsko 08.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.13 Pardubice 14.09.2019
110 m překážek (0.91) 16.27 Kladno 13.06.2020
200 m překážek (0.76) 28.35 Pardubice 14.09.2019
300 m překážek (0.84) 41.85 Kladno 13.06.2020
400 m překážek (0.91) 65.15 Liberec 19.07.2020
skok vysoký 1.32 Kladno 10.05.2018
skok daleký 5.05 Beroun 15.06.2018
skok daleký 5.09 h Praha - Strahov 20.01.2019
hod kriketovým míčkem 39.80 Stará Boleslav 13.05.2016
pětiboj 0000 Kladno 30.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 18.40 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.84) 09.38 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.84) 15.13 Pardubice 14.09.2019
200 m překážek (0.76) 28.35 Pardubice 14.09.2019
skok daleký 5.09 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.71 Slaný 24.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B6 2 Praha-Stromovka 18.40
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 09.38
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 6 Praha - Eden 15.44
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 6 Praha - Eden 29.21
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/R3 4 Kolín 28.78
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Pardubice 15.13
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 3 Pardubice 28.35
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m překážek (0.76)/M/B01 3 Praha - Juliska 29.14
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Beroun 15.58
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 1 Beroun 28.91
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Žci Kladno 15.84
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žci Kladno 29.99
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Slaný 31.10
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žci/F 9 Slaný 4.71
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 2 Slaný 16.96
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žci Kladno 33.28
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 7 Kladno 4.66
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/R01 MS Praha - Strahov 08.14
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žci/F MS Praha - Strahov 5.09