Karta atleta

Export do excelu
  • Ručka Filip
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.06 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m 08.26 h Praha-Stromovka 20.12.2018
100 m 12.70 Praha-Hostivař 26.06.2019
150 m 19.00 Praha - Eden 19.06.2019
200 m 25.57 Praha - Kotlářka 11.09.2019
300 m 39.79 Praha - Děkanka 13.06.2019
800 m 2:23.13 h Praha - Stromovka 16.01.2019
1000 m 3:06.33 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 11.14 h Praha-Stromovka 20.12.2018
100 m překážek 18.27 Praha - Juliska 12.10.2019
sprintérský trojboj 1573 Praha - Kotlářka 11.09.2019
devítiboj 3689 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 28.38 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 35.43 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 09.13 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 07.97 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 5.05 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.63 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok o tyči 2.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.51 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.06 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
100 m 12.70 Praha-Hostivař 26.06.2019
150 m 19.00 Praha - Eden 19.06.2019
200 m 25.57 Praha - Kotlářka 11.09.2019
300 m 39.79 Praha - Děkanka 13.06.2019
800 m 2:23.13 h Praha - Stromovka 16.01.2019
1000 m 3:06.33 Praha - Juliska 12.10.2019
100 m překážek 18.27 Praha - Juliska 12.10.2019
sprintérský trojboj 1573 Praha - Kotlářka 11.09.2019
devítiboj 3689 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 28.38 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 35.43 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 09.13 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.05 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.51 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci 16 Praha - Juliska 3689
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B01 3 Praha - Juliska 3:06.33
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Žci 14 Praha - Juliska 28.38
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Žci 7 Praha - Juliska 35.43
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žci/SB 9 Praha - Juliska 5.05
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/Žci/SB 11= Praha - Juliska 2.00
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žci 17 Praha - Juliska 1.51
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B02 7 Praha - Juliska 18.27
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B03 5 Praha - Juliska 08.06
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Žci/SB 6 Praha - Juliska 09.13
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B03 Praha - Podvinný Mlýn DNS
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/M 14 Praha - Kotlářka 1573
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/M/B05 1 Praha - Kotlářka 08.09
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B04 2 Praha - Kotlářka 12.93
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B03 1 Praha - Kotlářka 25.57
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žci/B01 Praha - Vokovice DNS
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) výška/Žci 4 Praha - Vokovice 1.43
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) dálka/Žci 6 Praha - Eden 4.86
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 7 Praha - Eden 08.00
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/B4 1 Praha-Hostivař 12.70
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) výška/M Praha-Hostivař NM
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) výška/Žci Praha - Eden 1.48
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B03 2 Praha - Eden 19.00
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci/F 9 Praha - Děkanka 31.27
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) výška/Žci/F 14 Praha - Děkanka 1.40
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B03 1 Praha - Děkanka 39.79
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 600g/Žci Praha - Kotlářka 30.81
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Kotlářka 08.14
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/M 12 Praha - Stromovka 1.50
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B04 3 Praha - Stromovka 25.39
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci/F 5 Praha - Podvinný Mlýn 4.97
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B02 2 Praha - Podvinný Mlýn 08.06
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/M 13 Praha - Kotlářka 5.02
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B05 5 Praha - Kotlářka 12.98
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B05 4 Praha - Eden 08.32
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B06 8 Praha - Eden 43.24
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B04 6 Praha - Eden 08.18
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B05 1 Praha - Eden 41.33
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 1 Praha - Stromovka 2:23.13