Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Sitek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.1 Beroun 29.03.2015
60 m 08.38 Kladno 12.05.2019
60 m 07.93 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m 12.50 Kladno 27.06.2020
150 m 19.59 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 18.93 Slaný 24.05.2019
200 m 25.76 Kolín 29.08.2020
300 m 40.87 Kladno 14.06.2019
300 m 41.04 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 57.97 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 57.21 Vlašim 06.06.2020
500 m 1:16.6 Beroun 01.06.2020
skok daleký 2.87 Beroun 29.03.2015
vrh koulí 3kg 07.26 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 3kg 08.40 Stará Boleslav 21.06.2017
vrh koulí 4kg 07.49 h Praha - Strahov 10.12.2017
hod oštěpem 500g 25.27 Kladno 02.06.2017
hod oštěpem 600g 27.74 Kolín 31.08.2018
hod kriketovým míčkem 38.41 Beroun 23.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.38 Kladno 12.05.2019
60 m 07.94 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 19.59 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 18.93 Slaný 24.05.2019
200 m 25.80 Tábor 09.06.2019
300 m 40.87 Kladno 14.06.2019
300 m 41.04 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 58.19 Vlašim 22.06.2019
hod oštěpem 600g 25.64 Kladno 28.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R04 4 Praha - Strahov 07.94
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/J/B05 3 Praha - Strahov 41.04
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žci/B01 2 Beroun 42.28
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B03 3 Beroun 19.81
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/M/B03 5 Beroun 26.62
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/M/B04 4 Vlašim 58.19
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R01 Kladno DNS
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 2 Kladno 40.87
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 2 Kladno 19.07
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B03 7 Tábor 25.80
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 300 m/Žci/B01 3 Slaný 41.29
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B02 1 Slaný 18.93
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 6 Kladno 41.86
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R03 5 Kladno 08.38
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B02 2 Kladno 19.34
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 11 Kladno 25.64
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B04 3 Kladno 20.31
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B02 2 Kladno 43.26
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R10 1 Praha - Strahov 08.19
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B03 3 Praha - Strahov 19.59