Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Roškot
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Voňavka Marek
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 10.4 h Kladno - Sletiště 19.02.2016
60 m 10.61 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 09.93 Kladno 02.06.2017
150 m 25.96 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok daleký 3.12 h Kladno - Sletiště 19.02.2016
skok daleký 3.91 Kladno 10.05.2018
vrh koulí 3kg 05.52 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 3kg 05.89 Stará Boleslav 28.04.2017
vrh koulí 4kg 07.73 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 4kg 09.28 Kladno 11.06.2019
vrh koulí 5kg 09.07 h Praha - Strahov 11.01.2020
vrh koulí 5kg 08.43 Kladno 27.05.2020
hod diskem 0,75kg 17.77 Kladno 03.10.2017
hod diskem 1kg 33.61 Kladno 12.05.2019
hod kladivem 3kg 17.21 Kladno 03.10.2017
hod kladivem 4kg 45.28 Pardubice 14.09.2019
hod kladivem 5kg 45.30 Kladno 27.06.2020
hod oštěpem 500g 13.09 Kladno 04.10.2017
hod oštěpem 600g 24.77 Slaný 24.05.2019
hod břemenem 10kg 10.71 Pardubice 10.03.2019
pohár rozhlasu 0000 Kladno 25.04.2017
hod kriketovým míčkem 29.08 Stará Boleslav 28.04.2017
vrhačský trojboj 0620 Kladno 04.10.2017
vrhačský čtyřboj 0770 Kladno 04.10.2017
vrhačský pětiboj 1693 Kladno 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 07.73 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 4kg 09.28 Kladno 11.06.2019
hod diskem 1kg 33.61 Kladno 12.05.2019
hod kladivem 4kg 45.28 Pardubice 14.09.2019
hod oštěpem 600g 24.77 Slaný 24.05.2019
hod břemenem 10kg 10.71 Pardubice 10.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Žci 18 Praha - Eden 19.48
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kladivem 4kg/Žci 6 Praha - Eden 44.52
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Eden NM
24.09.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno 43.22
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Žci 7 Kolín 44.73
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 4kg/Žci/F Pardubice 45.28
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F Pardubice NM
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 11 Pardubice 30.37
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Žci 6 Beroun 30.42
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Beroun 37.14
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 12 Beroun 21.74
26.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno 42.40
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno 39.41
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 5 Kladno 28.55
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 14 Kladno 23.14
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 3= Kladno 32.19
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno 41.16
11.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 4 Kladno 09.28
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Slaný 29.30
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod oštěpem 600g/Žci/F 14 Slaný 24.77
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 4 Kladno 33.61
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno DNS
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 16 Kladno 21.35
30.04.2019 Zahajovací závody (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci Kladno 23.76
30.04.2019 Zahajovací závody (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno 39.59
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno 39.09
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 4 Kladno 31.62
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 14 Kladno 24.13
10.03.2019 42. ročník Velká cena města Pardubic v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) hod břemenem 10kg/Žci Pardubice 10.71
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 16 Praha - Strahov 07.73