Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Bambuch
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: Pokorný Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.73 Brno-Horníkova 28.04.2018
60 m 09.45 h Olomouc 25.01.2019
150 m 22.30 Břeclav 04.05.2019
200 m 28.32 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
600 m 2:19.5 Brno 19.09.2017
800 m 2:35.03 Břeclav 04.05.2019
800 m 2:28.97 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
1500 m 6:16.17 Brno 07.09.2017
60 m překážek (0.76) 14.42 Brno 04.05.2017
1500 m překážek 5:44.92 Vyškov 01.06.2019
skok daleký 3.25 Brno 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 26.15 Brno 10.05.2017
hod plným míčem 2kg 04.45 Brno 19.09.2017
pětiboj 0378 Brno 10.05.2017
čtyřboj 00-2 Brno 19.09.2017
Přespolní běh 12:20 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.45 h Olomouc 25.01.2019
150 m 22.30 Břeclav 04.05.2019
800 m 2:34.33 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 2:35.03 Břeclav 04.05.2019
1500 m překážek 5:44.92 Vyškov 01.06.2019
Přespolní běh 12:20 Mladá Boleslav 30.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m překážek/Žci 8 Uherské Hradiště 5:52.06
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R10 Brno DNS
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 1500 m/Žci/B2 Brno DNS
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m překážek/Žci/B 4 Vyškov 5:44.92
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žci/F 6 Břeclav 2:35.03
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B04 7 Břeclav 22.30
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 82 Mladá Boleslav 12:20
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B02 6 Ostrava - Vítkovice 2:34.33
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci/F 10 Olomouc 2:42.93
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R11 3 Olomouc 09.45