Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Čech
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Strádal Milan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.23 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.00 Brno 09.09.2019
150 m 22.91 Humpolec 16.09.2017
150 m 21.25 h Praha - Strahov 20.01.2018
300 m 42.45 Třebíč 26.05.2019
1000 m 3:32.76 Třebíč 25.09.2018
skok vysoký 1.73 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.73 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok daleký 5.17 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 5.60 Brno 09.09.2019
trojskok 11.55 h Praha - Strahov 26.01.2020
vrh koulí 3kg 06.84 Humpolec 16.09.2017
vrh koulí 4kg 07.52 Velké Meziříčí 22.10.2018
hod oštěpem 600g 28.45 Pacov 08.09.2018
hod kriketovým míčkem 55.74 Třebíč 25.09.2018
středoškolský pohár 0000 JIhlava 18.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.00 Brno 09.09.2019
300 m 42.45 Třebíč 26.05.2019
skok vysoký 1.73 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.73 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok daleký 5.17 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 5.60 Brno 09.09.2019
středoškolský pohár 0000 JIhlava 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťka Hády 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žci Brno - ZŠ Horníkova 1.68
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 12 Praha - Stromovka 1.73
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci/KB 10 Kolín 1.64
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) skok vysoký/Dci MS JIhlava 1.70
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) středoškolský pohár/Dci 48= JIhlava 0000
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žci/F 15 Pardubice 4.96
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Žci/F 8 Pardubice 1.61
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žci/KB 3 Brno 5.60
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R7 3 Brno 08.00
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žci/FA 6= Brno 1.73
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/R01 Jihlava DNS
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žci/F Jihlava 1.66
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F 10 Jihlava 3.20
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/B01 5 Pacov 08.08
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žci/F 4 Pacov 1.50
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žci/F Pacov 5.48
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/M/F 17 Znojmo 4.27
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/M/F 11 Znojmo 1.65
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci 4 Třebíč 5.51
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B01 5 Třebíč 08.04
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci Třebíč 1.66
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/B02 MS Třebíč 42.45
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.72
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci/F Třebíč NM
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B01 Třebíč DNS
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žci/F Jihlava 1.71
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F Jihlava 5.59
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B01 2 Jihlava 08.02
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žci Brno DNS
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) skok vysoký/J 7 Jihlava 1.50
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) skok vysoký/Žci Jihlava 1.54
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/F 6 Praha - Strahov 08.23
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok vysoký/Žci/F Praha - Strahov 1.55
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žci/F 7 Praha - Strahov 5.17
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/R07 3 Praha - Strahov 08.23