Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Pospíšil
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Grómanová Romana
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.63 Ostrava 03.05.2017
800 m 3:27.87 Ostrava 03.05.2017
60 m překážek (0.76) 14.74 Ostrava 03.05.2017
skok daleký 3.31 Ostrava 03.05.2017
vrh koulí 3kg 10.38 Ostrava 14.09.2017
vrh koulí 3kg 09.30 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 4kg 10.82 Frýdek-Místek 25.09.2019
vrh koulí 4kg 11.10 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
vrh koulí 5kg 10.00 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
vrh koulí 5kg 10.93 Ostrava - Vítkovice 24.08.2020
hod diskem 1kg 33.85 Praha - Eden 05.10.2019
hod diskem 1,5kg 28.26 Třinec 29.08.2020
hod kladivem 4kg 38.79 Frýdek-Místek 03.09.2019
hod kladivem 5kg 35.44 Třinec 29.08.2020
hod oštěpem 500g 20.10 Ostrava 14.09.2017
hod kriketovým míčkem 35.53 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
pětiboj 0299 Ostrava 03.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 10.82 Frýdek-Místek 25.09.2019
vrh koulí 4kg 11.10 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
hod diskem 1kg 33.85 Praha - Eden 05.10.2019
hod kladivem 4kg 38.79 Frýdek-Místek 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci 5 Ostrava - Vítkovice 11.10
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci 17 Praha - Eden 10.53
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Žci 9 Praha - Eden 33.85
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kladivem 4kg/Žci Praha - Eden NM
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci 5 Frýdek-Místek 35.10
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 11 Frýdek-Místek 25.35
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 7 Frýdek-Místek 10.82
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Žci Kolín NM
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Uherské Hradiště 35.78
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Žci/F 9 Uherské Hradiště 31.17
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 4kg/Žci/F 11 Uherské Hradiště 09.80
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci/F Frýdek-Místek 38.79
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 8 Frýdek-Místek 30.86
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Frýdek-Místek NM
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) hod kladivem 4kg/Žci 5 Ostrava - Vítkovice 31.45
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Žci 8 Ostrava - Vítkovice 25.50
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 10.69
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 4kg/Žci/F Třinec 36.57
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Třinec 10.33
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci/F 10 Třinec 26.83
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci 5 Třinec 10.55
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci 6 Třinec 26.43
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 4kg/Žci 6 Třinec 28.57
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Znojmo NM
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 12 Znojmo 10.16
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Žci 10 Opava 10.03
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Žci 13 Opava 23.35
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) hod kladivem 4kg/Žci 6 Opava 33.67
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Žci 11 Ostrava - Vítkovice 25.21
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci 8 Ostrava - Vítkovice 10.25
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) hod kladivem 4kg/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 34.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 10 Ostrava - Vítkovice 08.96
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 14 Ostrava - Vítkovice 10.60
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Ostrava - Vítkovice DNS
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 16 Ostrava - Vítkovice 09.60