Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Mogg
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér:
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 Praha - Děkanka 20.06.2017
60 m 08.65 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 12.91 Praha - Eden 02.10.2021
150 m 24.66 Praha-Kotlářka 21.04.2015
300 m 44.65 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 43.38 Praha - Eden 29.05.2020
400 m 55.96 Praha - Eden 02.10.2021
600 m 1:35.45 Praha - Děkanka 28.05.2020
800 m 2:25.33 h Praha - Stromovka 09.01.2019
800 m 2:11.33 Praha - Juliska 24.08.2021
1000 m 3:33.84 h Praha - Stromovka 19.02.2017
1500 m 4:39.83 Praha - Děkanka 02.09.2021
60 m překážek [83,8 cm] 10.74 h Praha-Juliska 30.01.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.67 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
1500 m překážek [76,2 cm] 5:13.88 Praha - Eden 19.06.2019
2000 m překážek [83,8 cm] 7:09.60 Praha - Děkanka 29.06.2021
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 02.10.2021
skok o tyči 2.60 Praha - Eden 03.10.2021
skok daleký 4.73 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok daleký 5.52 Praha - Podvinný mlýn 22.06.2021
vrh koulí 4kg 05.44 h Praha - Strahov 21.01.2017
vrh koulí 4kg 08.07 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
vrh koulí 5kg 09.77 Praha - Eden 02.10.2021
hod diskem 1kg 17.69 Praha-Vinohrady 18.04.2018
hod diskem 1,5kg 22.37 Praha - Eden 03.10.2021
hod kladivem 4kg 19.09 Praha - Vinohrady 03.06.2019
hod oštěpem 500g 22.44 Bílina 30.09.2017
hod oštěpem 600g 22.83 Praha - Děkanka 09.05.2019
hod oštěpem 700g 32.99 Praha - Eden 03.10.2021
hod kriketovým míčkem 44.83 Slaný 14.05.2017
pětiboj 1467 Slaný 14.05.2017
desetiboj [Dci] 4063 Praha - Eden 03.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.83 h Praha-Juliska 30.01.2019
800 m 2:25.33 h Praha - Stromovka 09.01.2019
800 m 2:20.87 Praha - Kotlářka 28.05.2019
1500 m 4:45.81 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
60 m překážek [83,8 cm] 10.74 h Praha-Juliska 30.01.2019
1500 m překážek [76,2 cm] 5:13.88 Praha - Eden 19.06.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.51 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok daleký 4.73 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok daleký 4.72 Praha - Stromovka 27.05.2019
vrh koulí 4kg 08.07 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
hod kladivem 4kg 19.09 Praha - Vinohrady 03.06.2019
hod oštěpem 600g 22.83 Praha - Děkanka 09.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 1500 m/M/F 8 Praha - Podvinný Mlýn 4:45.81
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m překážek [76,2 cm]/Žci/F 5 Praha - Eden 5:16.33
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žci 14= Praha - Eden 1.48
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žci/F 6 Praha - Jeseniova 2:24.67
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 1500 m překážek [76,2 cm]/Žci/F 5 Praha - Eden 5:13.88
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 4 Praha - Eden 4.82
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m překážek [76,2 cm]/Žci/F 8 Praha - Děkanka 5:25.22
03.06.2019 Veřejné závody žactva a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok daleký/Žci/F Praha - Vinohrady 4.76
03.06.2019 Veřejné závody žactva a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 4kg/Žci/F Praha - Vinohrady 19.09
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žci Praha - Kotlářka NM
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 800 m/Žci/B01 6 Praha - Kotlářka 2:20.87
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M 13 Praha - Stromovka 1.40
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M 15 Praha - Stromovka 4.72
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žci/F 4 Praha - Podvinný Mlýn 5:14.10
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Praha - Podvinný Mlýn 08.07
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1500 m/M/F 8 Praha - Kotlářka 4:57.14
10.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok daleký/Žci/F Praha - Vinohrady 4.67
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci/F 8 Praha - Děkanka 1.51
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/F 13 Praha - Děkanka 22.83
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B5 3 Praha-Juliska 10.74
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R8 3 Praha-Juliska 08.83
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žci 12 Praha-Juliska 4.73
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok daleký/Žci MS Praha - Stromovka 4.56
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok vysoký/Žci MS Praha - Stromovka 1.50
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 14= Praha - Stromovka 1.40
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B5 1 Praha - Stromovka 2:25.33