Karta atleta

Export do excelu
  • Bartoška Matěj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér Alexej Lesnik
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.39 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
60 m 09.58 Bílina 30.04.2016
60 m 09.69 h Praha-Strahov 06.02.2016
150 m 23.16 Meziboří 28.06.2016
300 m 52.27 Bílina 13.09.2016
300 m 54.10 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
800 m 2:56.14 Bílina 30.04.2016
1000 m 3:47.60 Ústí nad Labem 10.05.2017
60 m překážek 12.80 Bílina 30.04.2016
pohár rozhlasu 0508 Ústí nad Labem 10.05.2017
pětiboj 0911 Bílina 30.04.2016
trojboj 1150 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
hod diskem 1kg 21.92 Děčín 05.06.2019
hod oštěpem 600g 36.68 Karlovy Vary 14.09.2019
hod oštěpem 700g 34.17 Klášterec nad Ohří 22.06.2019
hod kriketovým míčkem 41.75 Bílina 17.06.2017
hod plným míčem 1kg 07.60 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
skok daleký 4.99 Ústí nad Labem 09.06.2019
skok daleký 4.08 h Praha-Strahov 06.02.2016
skok vysoký 1.65 Ústí nad Labem 21.05.2019
skok vysoký 1.70 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.65 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci 2= Jablonec nad Nisou 1.70
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) oštěp 600g/Žci 7 Karlovy Vary 36.68
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) výška/Žci 10= Karlovy Vary 1.58
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) výška/Žci 4 Zittau 1.65
22.06.2019 Zahajovací závody (TJ Klášterec nad Ohří) oštěp 700g/Dci Klášterec nad Ohří 34.17
22.06.2019 Zahajovací závody (TJ Klášterec nad Ohří) výška/M 9 Klášterec nad Ohří 1.55
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) výška/Žci/F Bílina 1.56
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) oštěp 600g/Žci/F Bílina 35.66
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) dálka/M/F 13 Ústí nad Labem 4.99
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) výška/M/F 8 Ústí nad Labem 1.60
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) disk 1kg/Žci/F 5 Děčín 21.92
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) oštěp 600g/Žci/F 4 Děčín 30.38
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) poharR/Žci 38 Ústí nad Labem 0504
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) výška/Žci 4 Ústí nad Labem 1.65
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) výška/Žci/F 3= Ústí nad Labem 1.53
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) poharR/Žci 43= Ústí nad Labem 0411
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Žci/F 7 Ústí nad Labem 4.71
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) výška/Žci/F Ústí nad Labem 1.46