Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Jedlička
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika TJ Sokol Žamberk
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.44 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.50 h Praha - Strahov 02.02.2020
150 m 18.68 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 18.15 Svitavy 01.06.2019
300 m 40.09 Chrudim 05.05.2019
skok vysoký 1.59 Litomyšl 26.05.2019
skok daleký 5.06 Svitavy 10.06.2018
skok daleký 5.47 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 5kg 09.63 h Praha - Strahov 02.02.2020
hod kriketovým míčkem 29.82 Ústí nad Orlicí 08.06.2016
pohár rozhlasu 1289 Vysoké Mýto 03.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m 07.44 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
150 m 18.68 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 18.15 Svitavy 01.06.2019
300 m 40.09 Chrudim 05.05.2019
skok vysoký 1.59 Litomyšl 26.05.2019
skok daleký 5.25 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 5.70 Svitavy 01.06.2019
pohár rozhlasu 1289 Vysoké Mýto 03.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/R1 5 Jablonec nad Nisou 07.44
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/S1 6 Jablonec nad Nisou 07.48
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žci Svitavy 5.70
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žci/B02 1 Svitavy 18.15
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žci 4 Litomyšl 1.59
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žci/B01 6 Litomyšl 18.40
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FA Litomyšl 07.46
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R02 1 Litomyšl 07.62
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žci 13 Chrudim 4.43
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žci/B01 2 Chrudim 07.51
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žci/B02 1 Chrudim 40.09
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) pohár rozhlasu/Žci Vysoké Mýto 1289
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) skok daleký/Žci Vysoké Mýto 5.00
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) skok vysoký/Žci 1= Vysoké Mýto 1.54
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok daleký/Žci 7 Praha - Stromovka 5.25
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žci/R01 2 Praha - Stromovka 07.67
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žci/F Praha - Stromovka 07.55
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žci/B02 1 Praha - Stromovka 18.68