Karta atleta

Export do excelu
  • Kocnár Tomáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Tereza Jakschová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.92 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.31 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m 13.61 Praha - Eden 18.6.2018
150 m 18.46 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 24.30 h Praha - Stromovka 15.2.2017
300 m 43.95 Praha - Eden 27.6.2018
300 m 41.53 h Praha - Stromovka 16.1.2019
500 m 1:12.24 Praha - Eden 3.5.2019
600 m 2:07.00 Praha 14.5.2015
800 m 2:07.98 Praha - Děkanka 13.6.2019
800 m 2:15.83 h Praha - Stromovka 27.1.2019
1000 m 3:15.52 h Praha - Stromovka 2.12.2017
1500 m 4:34.13 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m překážek 12.84 Praha - Eden 14.9.2017
60 m překážek 13.93 h Praha-Stromovka 3.2.2016
100 m překážek 18.87 Praha - Eden 27.6.2018
hod kriketovým míčkem 24.53 Praha-Eden 22.6.2015
skok daleký 3.47 Praha - Jeseniova 22.9.2016
skok vysoký 1.10 Praha - Eden 31.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.31 h Praha - Stromovka 27.1.2019
150 m 18.46 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
300 m 41.53 h Praha - Stromovka 16.1.2019
500 m 1:12.24 Praha - Eden 3.5.2019
800 m 2:07.98 Praha - Děkanka 13.6.2019
800 m 2:15.83 h Praha - Stromovka 27.1.2019
1500 m 4:34.13 Praha - Děkanka 9.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žci/B01 3 Praha - Děkanka 2:07.98
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R05 3 Praha - Děkanka 07.92
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 800 m/Žci/B01 1 Praha - Kotlářka 2:09.56
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B02 Praha - Podvinný Mlýn NM
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B02 1 Praha - Podvinný Mlýn 18.46
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 1500 m/Žci/B 5 Praha - Děkanka 4:34.13
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B05 1 Praha - Eden 07.96
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B03 5 Praha - Eden 1:12.24
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Žci/F MS Praha - Stromovka 2:15.83
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žci/R03 MS Praha - Stromovka 08.31
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B5 3 Praha - Stromovka 41.53